20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Новости за 23.01.2021

PlusLiga. Triumf Trefla pomimo kontuzji Wlazłego

Ekstraklasowi siatkarze Trefla Gdańsk pokonali w Nysie tamtejszą Stal 3:0. Na początku trzeciego seta kontuzję - jak się okazało po meczu niezbyt groźną - odniósł atakujący drużyny z północy Polski Mariusz Wlazły.

Ligue 1. Arkadiusz Milik zacznie mecz z AS Monaco na ławce rezerwowych

Arkadiusz Milik, który przed kilkoma dniami zamienił SSC Napoli na Olympique Marsylia, w sobotni wieczór stanie przed szansą debiutu w nowym klubie. Polaka zabrakło w wyjściowej jedenastce na mecz z AS Monaco, lecz może wejść na murawę z ławki rezerwowych.

Bundesliga. Zbigniew Boniek: Jakby ze mną grał, to bym go udusił

Podczas sobotniego meczu Bundesligi, w którym Hertha Berlin podejmowała Werder Brema wprowadzony z ławki Krzysztof Piątek mógł mieć wyśmienitą sytuację do strzelenia gola. Mógłby, bowiem do lepiej ustawionego Polaka nie podał Matheus Cunha. - Jakby ze mną grał, to bym go udusił - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek, odnosząc się (wszystko na to wskazuje) do tej sytuacji.

​Konflikt o kapitana Polonii Bydgoszcz. Kibice chcą Zengotę, a prezes Bellego

Wciąż nie wiadomo kto założy opaskę kapitańską Abramczyk Polonii Bydgoszcz w sezonie 2021. Kibice w internetowym głosowaniu zdecydowanie opowiedzieli się za Grzegorzem Zengotą, jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prezes Jerzy Kanclerz skłania się bardziej ku Davidowi Bellego.

PlusLiga. Trener Dejewski: Zmiana ustawienia wypaliła

"Próbowaliśmy dziś różnych ustawień i w końcu to wypaliło. Chwała zawodnikom, że się nie poddali"- powiedział tymczasowy trener siatkarzy Jastrzębskiego Węgla Leszek Dejewski po wygranej z Indykpolem AZS Olsztyn 3:2. Pierwsze dwa sety jastrzębianie przegrali.