Февраль
2021

Новости за 25.02.2021

LM piłkarzy ręcznych. Pick Szeged - Łomża Vive 26-30

Rehabilitacja na całego. Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce wygrali przedostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z węgierskim Mol-Pick Segedyn 30-26 i umocnili się na pierwszym miejscu w grupie A.

​Co oni robili w GP? Ronni Pedersen trafił do cyklu dzięki pladze kontuzji. Tylko w Cardiff potrafił postraszyć swojego brata

Nazwisko Pedersen jest w żużlu uznaną marką głównie dzięki Nickiemu, trzykrotnemu mistrzowi świata. W cyklu GP jeździli także Bjarne i Ronni. Ten pierwszy nie jest spokrewniony z zawodnikiem Zooleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz. Ronni zaś jest starszym bratem Nickiego, ale jego elita totalnie przerosła. Widać było, że cykl Grand Prix to po prostu nie był jego poziom.

Atalanta Bergamo - Real Madryt 0-1 w 1/8 finału Ligi Mistrzów

Atalanta Bergamo przegrała 0-1 (0-0) z Realem Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czerwoną kartkę w 17. minucie otrzymał Remo Freuler, a "Królewscy" długo nie potrafili zrobić użytku z gry w przewadze liczebnej. Jedyne trafienie w meczu zdobył Ferland Mendy w 86. minucie.

LM piłkarzy ręcznych. Wyniki i tabele

Piłkarze ręczni norweskiego Elverum HH przegrali z Vardarem Skopje 32:35 w jedynym środowym meczu grupy A Ligi Mistrzów. Liderem pozostaje z 17 punktami Łomża Vive Kielce. 15 zgromadził niemiecki SG Flensburg-Handewitt, który jednak rozegrał trzy spotkania mniej.

LM siatkarzy. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań 1:3

PGE Skra daleko od awansu do półfinału Ligi Mistrzów siatkarzy. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym bełchatowianie we własnej hali przegrali 1:3 z rosyjskim Zenitem Kazań. Spory udział w wygranej gości miał Bartosz Bednorz, były siatkarz polskiej drużyny.