Sport w INTERIA.PL
2021

Новости за 18.04.2021

Serie A. Zapowiedz hitu Napoli – Inter. Czy Piotr Zieliński jest już gotowy na mecz? Wideo

We włoskich mediach ostatnio dużo mówiono o Piotrze Zieliński. Polski napastnik zmagał się z drobnymi problemami zdrowotnymi. Klub zapewnił, że zrobi wszystko by Polak był gotowy przed hitem z Interem. Jak donoszą najnowsze informacje, Piotr Zieliński jest już zdrowy i wystąpi w meczu od pierwszej minuty. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45. Napoli obecnie zajmuje 5. miejscu w tabeli. Miejsce to daje im na razie jedynie możliwości rozgrywek w Lidze Europy.

Formuła 1. Grand Prix Emilii-Romanii: Wygrana Verstappena, drugi Hamilton

Max Verstappen wygrał Grand Prix Emilii-Romanii! Kierowca Red Bulla wyprzedził Lewisa Hamiltona oraz Lando Norrisa, który wywalczył drugie podium w karierze. Tuż za podium wyścig ukończyły dwa samochody Ferrari. Zawodów nie ukończył Valtterii Bottas po zderzeniu z George'm Russellem.

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok. Dramat w końcówce

Szalony debiut Macieja Bartoszka w roli trenera Wisły Płock. Jego drużyna, w meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy, zremisowała 2-2 z Jagiellonią Białystok. Bramkę dającą punkt "Nafciarzom" zdobył Alan Uryga, w ostatniej akcji meczu.

Lazio - Benevento. Dramaturgia w końcówce starcia! Glik z kolejnym golem

Cóż to był za mecz! Po szalonym widowisku Lazio pokonało Benevento 5-3! Wynik meczu mógł być o wiele bardziej okazały, jednak Ciro Immobile nie wykorzystał rzutu karnego, a sędzia nie uznał też gola dla Benevento. Jedną z bramek dla gości zdobył Kamil Glik.

Żużel. Legendy żużla. Złamał nogę w pięciu miejscach, a potem został mistrzem świata

Na palcach jednej ręki można obecnie policzyć żużlowców z Nowej Zelandii. Nie wszyscy jednak wiedzą, że niegdyś ta nacja miała kilku wybitnych reprezentantów. Jednym z nich był Ronnie Moore, dwukrotny indywidualny mistrz świata i postać naprawdę nietuzinkowa. To dzięki niemu później pojawili się tacy żużlowcy jak bracia Briggs czy Ivan Mauger.

Barcelona rozbiła Athletic w finale Pucharu Króla. Galeria

FC Barcelona pokonała Athletic Bilbao 4-0 w finale Pucharu Króla sezonu 2020/21, który odbył się w Sewilli. Gole strzelili: Antoine Griezmann, Frenkie do Jong i dwie Lionel Messi. Padły one pomiędzy 60. a 72. minutą.

WTA Charleston. Jabeur z Sharmą w finale

​Rozstawiona z numerem jeden Tunezyjka Ons Jabeur oraz Australijka Astra Sharma zagrają w finale turnieju WTA na kortach ziemnych w amerykańskim Charlestonie (pula 235 tys. dol.).

Finał Pucharu Króla. Do przerwy bez bramek, a potem "demolka"!

FC Barcelona zdobyła pierwsze trofeum w tym sezonie. Być może jedyne. W rozegranym w Sewilli finale Pucharu Króla Katalończycy rozgromili Athletic Bilbao 4-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Dwa gole strzelił Leo Messim, po jednym Antoine Griezmann i Frenkie de Jong.