Июнь
2021

Новости за 29.06.2021

Euro 2020. Szwecja - Ukraina. Pierwszy gol dla Ukrainy.Posłuchaj komentarza.

Pierwsza bramka w meczu Szwecja -Ukraina. Jarmołenko dośrodkował z prawej strony zewnętrzną częścią stopy, piłka przeszła na drugą stronę pole karnego, gdzie uderzył Zinczenko i piłka znalazła się w siatce. Zapraszamy do odsłuchania relacji radiowej naszych komentatorów. Komentują Szymon Rojek i Piotr Kobierecki.

Euro 2020. Reprezentacja Francji. Wielka kłótnia w kadrze mistrzów świata

Matka Adriena Rabiota wyzywająca rodzinę i przyjaciół Paula Pogby, kłótnie trenera Didiera Deschampsa z Pogbą i Kingsleyem Comanem – tak wyglądała końcówka meczu Francja – Szwajcaria w 1/8 finału mistrzostw Europy. Dzięki doniesieniom dziennika „L’Equipe” łatwiej zrozumieć, dlaczego mistrzowie świata nie awansowali dalej.

Serena Williams zalała się łzami. Krecz słynnej tenisistki

Amerykańska tenisistka Serena Williams zrezygnowała z gry z Białorusinką Aliaksandrą Sasnowicz w pierwszej rundzie Wimbledonu z powodu kontuzji mięśnia uda. Mecz przerwano po 34 minutach przy stanie 3:3 w pierwszym secie.

Boks. Adam Kownacki potwierdził swój powrót

Adam Kownacki w mediach społecznościowych potwierdził, że wystąpi na gali z pojedynkiem wieczoru Tyson Fury - Deontay Wilder, która odbędzie się 24 lipca. Polak stoczy rewanż z Robertem Heleniusem.

Anglia - Niemcy w Euro 2020. Tomasz Frankowski: Kibicowałem Anglikom, ale mistrzem zostanie Belgia

- Jako były napastnik już wcześniej dostrzegałem efekty wysiłków Harry’ego Kane’a i jego pozytywny wpływ na drużynę. Jeśli teraz dołoży do tego skuteczność, to już w ogóle będziemy mieli mieszankę wybuchową. Nie jest słabszym snajperem niż Lewandowski i Benzema. To dokładnie ta sama klasa, czyli światowa - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski i trzykrotny król strzelców Ekstraklasy, Tomasz Frankowski.

​Paweł Cieślik drugi w wyścigu kolarskim w Bułgarii

Paweł Cieślik z grupy Voster ATS zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej dwuetapowego wyścigu kolarskiego w Bułgarii pod nazwą Śladami Rzymian. Zwyciężył Niemiec Immanuel Stark (P&S Metalltechnik), do którego stracił cztery sekundy.

Pewna wygrana klubu Ekstraklasy przed pucharami

Podczas zgrupowania w Chorwacji piłkarze Śląska Wrocław przegrali w meczu sparingowym z Hajdukiem Split 0-4 (0-2). Był to ostatni sprawdzian zespołu z Dolnego Śląska przed pierwszym meczem eliminacji Ligi Konferencji Europy z estońskim Paide Linnameeskond.