Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, związkowców z pocztami sztandarowymi, przedstawicieli organizacji społecznych do udziału w kondukcie żałobnym, który w piątek 4 października przemaszeruje ulicami Warszawy, by oddać hołd zmarłemu Marszałkowi Seniorowi i przywódcy Solidarności Walczącej Kornelowi Morawieckiemu.

Sobecka: Scheuring-Wielgus powinna być odpowiedzialna

wPolityce

"Wiem, że trwa kampania wyborcza i wielu kandydatów próbuje takimi bulwersującymi zachowaniami zwrócić na siebie uwagę i zwiększyć swoje szanse wyborcze. Ale jeżeli jest się posłem powinno się być odpowiedzialnym".

Co Polacy sądzą o Brexicie? Są za czy może przeciw? SPRAWDŹ

wPolityce

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI w dniach 20 września - 25 września 2019 roku. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział N=1025.

Co za zwrot! Fajdek mistrzem świata, medal i dla Nowickiego

wPolityce

Obaj rzucali po razie w mistrzostwach, bo od razu osiągnęli rezultat dający im kwalifikację do finału. Obaj zajęli pierwsze miejsca w swoich seriach eliminacyjnych i mieli też najlepsze rezultaty: Fajdek - 79,24, Nowicki - 77,89. Apetyty na medale są więc duże.

Brawo! Paweł Fajdek mistrzem świata w rzucie młotem!

wPolityce

Fajdek mistrzem świata w rzucie młotem

wPolityce

Можно ли прожить без музыки? Дискуссия протагонистов музыкального бизнеса

Przerażające sceny na trasie. Nocny maraton w saunie

wPolityce

Zawodniczki słaniały się na nogach, a ekipy medyczne od razu podstawiały wózki inwalidzkie. Transportowano nimi wyczerpane lekkoatletki do schłodzonych namiotów, gdzie czekali już lekarze.