Sport 24/7
2020

Новости за 20.09.2020

Liverpool porazil Chelsea 2:0. Son dal za Spurs čtyři góly, na všechny nahrál Kane

iSport.cz

Fotbalisté Liverpoolu zvládli šlágr druhého kola anglické ligy na hřišti Chelsea, vítězství 2:0 zařídil obhájcům titulu dvěma trefami Sadio Mané. Po faulu na senegalského útočníka navíc dostal červenou kartu domácí stoper Andreas Christensen. Matěj Vydra nastoupil na závěrečných 20 minut, ani on ale neodvrátil porážku Burnley 2:4 na hřišti Leicesteru.

Straffebom og utvisning for Chelsea

NRK.no (sport)

To mål av Sadio Mané i løpet av fire minutt rett etter pause gav Liverpool 2-0 mot Chelsea i London. Chelseas Andreas Christensen blei utvist på ovetid i første omgang, og Jorginho bomma på straffe for Chelsea 20 minutt før slutt.

Felpa bianca e mascherina: Vidal parte così da Barcellona