Sport 24/7
2024

Новости за 30.04.2024

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia. Wynik meczu na żywo, relacja live. Ćwierćfinał WTA Masters 1000 w Madrycie

Sport w INTERIA.PL

Iga Świątek jak burza przechodzi przez rundy turnieju WTA Masters 1000 w Madrycie. W starciu z Sarą Sorribes Tormo oddała Hiszpance zaledwie jednego gema. Tym razem poprzeczka pójdzie w górę. Jej rywalką w walce o półfinał będzie Beatrz Hadda Maia, która dość pewnie pokonała Marię Sakkari. Brazylijka to 13. rakieta rankingu WTA. Faworytka tego starcia może być tylko jedna i jest nią tenisistka z Raszyna. Czy Iga ponownie poczaruje na korcie i awansuje do półfinału? Zapraszamy na relację na żywo.

Sabalenka górą w absolutnym hicie

SportoweFakty.wp.pl

Aryna Sabalenka została ostatnią ćwierćfinalistką turnieju WTA 1000 w Madrycie. Obrończyni tytułu pokonała po niezwykle emocjonującym, trzysetowym boju Danielle Collins. Zakończyła tym samym piękną serię Amerykanki.

Donovan Mitchell, Cavs aim to be better in Game 5 vs. Magic

BigNewsNetwork.com (sports)

(Photo credit: Mike Watters-USA TODAY Sports) The Cleveland Cavaliers recorded a pair of convincing victories at home to open their Eastern Conference first-round series before the Magic held serve in Orlando during the next two games. The fourth-seeded Cavaliers will look to rebound Tuesday following a second-half collapse in their last contest when they host the fifth-seeded Magic in Game 5. "It's a chess match," Clev

Завод весового оборудования | Импортозамещение весового оборудования

Szalony mecz Aryny Sabalenki, co za zwrot akcji w Madrycie. Niebywała seria przerwana

Na zakończenie poniedziałkowych zmagań w Madrycie zafundowano prawdziwy deser. Na głównej arenie pojawiły się Aryna Sabalenka i Danielle Collins. Od pierwszych minut spotkania czuć było ogromne napięcie na korcie. Początek należał do Amerykanki, ale w ósmym gemie drugiego seta nastąpił kluczowy zwrot akcji na korzyść Białorusinki. Wiceliderka rankingu wygrała 4:6, 6:4, 6:3 i przerwała passę 15 zwycięstw z rzędu rywalki. W ćwierćfinale turnieju zagra z Mirrą Andriejewą.