31

Новости за 18.07.2024

3:0 po raz drugi! Udany sprawdzian polskich siatkarek

Polsatnews.pl (sport)

Polskie siatkarki wygrały z Francją 3:0 w swym drugim meczu w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej. Polki odniosły drugie zwycięstwo, a na zakończenie turnieju rozgrywanego w Mielcu zmierzą się w piątek z reprezentacją Serbii.

«МЮ» продал Гринвуда «Марселю» за 26+5 млн евро и 50% при перепродаже

Sports.ru (Спорт)

О приобретении вингера сообщил «Марсель». В новой команде англичанин получил 10-й номер.
Инсайдер Фабрицио Романо утверждает, что французский клуб заплатит за футболиста 26 млн евро, еще 5 млн предусмотрены в виде бонусов.

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej: Francuzki postawiły się Polkom

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Reprezentacja Polski wygrała kolejny mecz podczas Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej. Francuzki nie były jednak łatwymi przeciwniczkami. Tylko pierwszego seta podopieczne trenera Lavariniego wygrały bardzo gładko, bo do 11. W kolejnych reprezentacja Francji postawiła wyżej poprzeczkę. Szkoleniowiec Polek skorzystał również z okazji i dał szansę gry kolejnym siatkarkom. Efektowne wejście Polek W porównaniu do pierwszego spotkania turnieju […]

Nokaut, a potem emocje w meczu polskich siatkarek. Stefano Lavarini szukał zmian

Sport w INTERIA.PL

Polskie siatkarki z drugim zwycięstwem w czasie XII Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej. W przedostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Paryżu reprezentacja Polski pokonała 3:0 Francję, czyli inny zespół, który będzie walczyć o olimpijskie laury. Popisem Polek był zwłaszcza pierwszy set. Końcówkę meczu w Mielcu, gdzie rozgrywany jest turniej, drużyna Stefano Lavariniego rozgrywała już w mocno przemeblowanym składzie.

Hamilton says Ralf Schumacher's coming-out sends "positive message"