1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Sportschau.de

Das deutsche Top-Duo Svenja Müller/Cinja Tillmann hat einen starken Auftakt im Beachvolleyball hingelegt. Die zweifachen Deutschen Meisterinnen besiegten ein französisches Duo klar.

Polski talent już błysnął na igrzyskach! Świetny mecz nastolatka w Paryżu

Sport w INTERIA.PL

Trzeciego dnia igrzysk olimpijskich do rywalizacji przystąpili m.in. tenisiści stołowi, w tym Miłosz Redzimski. Reprezentant Polski w meczu, którego stawką był awans do 1/16 finału, zmierzył się z Mohamedem El-Beialim. I udowodnił, że nie bez powodu jest nazywany dużym talentem. Po trwającym 30 minut meczu nastolatek z Polski zameldował się w kolejnej rundzie, nie dając rywalowi ugrać choćby jednego seta.

Umfrage: Wer steigt direkt in die Bundesliga auf?

Kicker.de

Am 2. August startet die 2. Bundesliga in die Saison 2024/25. Viele Traditionsklubs und Ex-Bundesligisten tummeln sich im Unterhaus, mehrere Klubs peilen den direkten Aufstieg in die Bundesliga an - wer schafft es am Ende?

PZPN reaguje po tym, co zrobił Szymon Marciniak w meczu Widzew - Lech

Sport.pl

W meczu drugiej kolejki ekstraklasy Lech Poznań już po 10 minutach przegrywał 0:2 z Widzewem Łódź. Po przerwie podopieczni Nielsa Frederiksena doprowadzili nawet do remisu, ale z tego wyniku cieszyli się tylko przez chwilę. Po analizie VAR Szymon Marciniak anulował bramkę. To wywołało ogromne kontrowersje. Wszystko przez wyrysowaną przez sędziów linię spalonego. Teraz do sprawy odniósł się PZPN.

Nicolas Maduro w niedzielę odda władzę po 11 latach? "Trudno w to uwierzyć" - Business Insider Polska

Sport – Google News (pl)

1. Nicolas Maduro w niedzielę odda władzę po 11 latach? "Trudno w to uwierzyć"  Business Insider Polska
  2. 303 mld baryłek ropy naftowej. Wysoka stawka "najważniejszych wyborów od ćwierćwiecza"  Wnp.pl
  3. Możliwa zmiana po ćwierć wieku? Wenezuela wybiera prezydenta  Wiadomości - Onet
  4. Wybory w Wenezueli. Opozycja: Przypilnujemy głosowania i obronimy każdy głos  Gazeta Wyborcza