BigNewsNetwork.com (sports)

Chris Eubank Jr says a future fight against Ben Whittaker was not on his radar but wouldn't rule out the possibility one day.

Pardubice slaví první domácí výhru. V derby vyzrály na oslabený Hradec

Sport.cz

Fotbalisté Pardubic porazili doma v šestém ligovém kole Hradec Králové 2:1. Vše podstatné se ve východočeském derby odehrálo až po změně stran. Domácí poslal do vedení ihned po přestávce Vojtěch Patrák, v 53. minutě navíc hostující stoper Tomáš Petrášek dostal červenou kartu. „Votroci“ i přes oslabení zásluhou Filipa Čiháka rychle vyrovnali, v 80. minutě však rozhodl o triumfu domácích kapitán Kamil Vacek.

SESTŘIHY 6. kola: Pardubice ovládly derby, Jablonec vyhrál v Ďolíčku

iSport.cz

Fotbalisté pražské Sparty v 6. kole Chance Ligy poprvé klopýtli, se Slováckem na Letné pouze remizovali 2:2. Na úterní odvetu závěrečného předkola Ligy mistrů s Malmö se tak ideálně nenaladili. Ostatní pohároví zástupci o víkendu do soutěže nezasáhnou. Duel Mladá Boleslav - Slavia si nechali domácí odložit a hrát se nebude ani v Plzni, kam měla zavítat Olomouc. Program se tak zúžil na šest utkání. Jablonec v Ďolíčku vyhrál 2:1. Do Teplic zavítala Karviná, která zvítězila 3:1. Ve východočeském derby se radovaly Pardubice po výsledku 2:1. Читать дальше...

Internet płonie po bramce Lewandowskiego. Eksperci mówią jednym głosem

Sport.pl

Robert Lewandowski zdobył bramkę i dał FC Barcelonie zwycięstwo 2:1 z Athletikiem Bilbao. Napastnik notuje kapitalne wejście w sezon, a wielu ekspertów jest zachwyconych jego grą. W mediach społecznościowych podkreślają, że Polak nie zaczął rozgrywek tak dobrze od wielu lat, a o tego zwracają uwagę na jego wiek. "Mocny" - czytamy o Lewandowskim.

Психолог Роман Цветков: что значит быть психологически зрелым человеком