1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
31

Новости за 29.08.2024

Iga Świątek rozbiła rywalkę i ogłasza. Wynik zszedł na drugi plan

Sport w INTERIA.PL

W przeciwieństwie do spotkania pierwszej rundy US Open, w rywalizacji z Eną Shibaharą Iga Świątek miała mecz pod kontrolą od początku do końca. Raszynianka rozbiła swoją oponentkę, w pierwszym secie "wypiekając" bajgla, a w drugim oddając tylko jednego gema. Zapytana o to, co najbardziej jej się podobało, liderka rankingu WTA nie miała problemu z odpowiedzią.

Радио Romantika рекомендует open-air «Легенды мирового рока»

Aż żal było patrzeć, co wyprawia Legia. Komentatorzy nie mogli już wytrzymać

Sport.pl

To miała być formalność i faktycznie była. Legia Warszawa po wygranej w pierwszym spotkaniu tym razem wygrała z Dritą 1:0 i zagra w fazie ligowej Ligi Konferencji Europy. Poziom gry stołecznego zespołu pozostawiał jednak wiele do życzenia. Złośliwości nie odmawiali sobie nawet komentatorzy spotkania. W Kosowie wiało nudą, aż do 90. minuty.