2017

Новости за 17.03.2017

Krejčík se podílel brankou na brněnském mečbolu: V sobotu to urveme!

iSport.cz

Stejně jako v úvodních dvou utkáních série se Spartou, i v pátek musela Kometa dohánět nepovedenou první třetinu. V úvodu druhé části hry však dostali domácí výhodu přesilové hry, kterou využil střelou od modré čáry Jakub Krejčík a svým prvním gólem v dresu Komety nasměroval svůj tým k výhře 4:3 po prodloužení.

Nemáme kam uhnout. Pokusíme se o velký zázrak, plánoval sparťanský kouč Kalous

Sport.cz

Historie se opakovala i potřetí. Brněnští hokejisté ani v dalším utkání čtvrtfinále extraligového play off se Spartou nezvládli úvodní třetinu, avšak dvougólovou ztrátu dvakrát dohnali a po 44 vteřinách prodloužení se jim povedlo vstřelit rozhodující gól na 4:3. V sérii tak vedou už 3:0 na zápasy, a pokud i dnes na svém ledě zvítězí, postoupí už mezi čtyři nejlepší týmy.

Výhru jsme Hradci darovali, ale dáme se dohromady, slíbil Černý

iSport.cz

Ve 26. minutě mohl v přesilovce pumelicí z levého kruhu zlomit vývoj utkání. Místo toho Jakub Černý málem zlomil tyč. „Takový je hokej, nedáš, dostaneš a tady to platilo,“ smutnil litvínovský útočník. Případné využití trestu hostujícího Jarůška mohlo Vervě vynést vedení 2:1. Následně byl vyloučen ještě Gregorc a domácí hráli 37 vteřin proti třem, jenže jakmile Jarůšek naskočil na led, bylo to rázem naopak.

Hradecký bojovník Köhler: Taháme za ten lepší konec provazu

iSport.cz

Hotovo, splněno. Hradec vyhrál v play off po třech letech venku. V Litvínově zvítězil 4:1 a ve čtvrtfinálové sérii je o krok vepředu, vede 2:1. „Druhý gól v oslabení nám hodně pomohl, celý tým skvěle makal, potom jsme výsledek hlídali, Litvínov toho moc neměl,“ hodnotil zápas Bedřich Köhler. Mimochodem, tu akci v oslabení měl na svědomí on.

Play out: Energie rozstřílela Pardubice 7:2, Olomouc vyzrála nad Zlínem

iSport.cz

Hokejisté Karlových Varů porazili ve 4. kole skupiny o umístění v extralize dalšího jistého účastníka baráže Pardubice vysoko 7:2 a definitivně si zajistili třinácté místo. Před posledním Dynamem mají dvě kola před koncem náskok 11 bodů. Olomouce zdolala Zlín 4:2 a míří za konečným 11. místem. Dvě kola před koncem mají před zlínským sokem, který je dvanáctý, náskok pěti bodů.

Play off první ligy: Pekr sestřelil hattrickem Jihlavu, Budějovice zdolaly Slavii

iSport.cz

Hokejisté Kladna zdolali ve třetím utkání semifinále první ligy hattrickem Matěje Pekra Jihlavu 3:2 v prodloužení, poprvé v sérii hrané na čtyři vítězné duely uspěli a snížili na 1:2 na zápasy. Rytíři tak zabránili jihlavské Dukle k zisku prvního mečbolu. České Budějovice zvítězily na ledě Slavie 2:1 a ujaly se vedení 2:1 na utkání. Oba góly hostů vstřelil Michal Chovan.

Mistry světa v Big Airu jsou Sandbech a Gasserová

Sport.cz

Mistry světa v Big Airu se na snowboardovém šampionátu v Sierra Nevadě stali Nor Staale Sandbech a Rakušanka Anna Gasserová. V mužské kategorii tak teprve podruhé z osmi MS nezvítězil finský reprezentant, obhájce posledních dvou titulů Roope Tonteri tentokrát skončil čtvrtý.

Haščák gólem v prodloužení posunul Kometu k mečbolu proti Spartě

Sport.cz

Hokejisté Komety Brno porazili ve třetím čtvrtfinále play off extraligy na domácím ledě Spartu 4:3 v prodloužení, v sérii vedou 3:0 a vybojovali si postupový mečbol. O výsledku rozhodl po 44 sekundách prodloužení Marcel Haščák. Stejně jako v prvních dvou zápasech získala i tentokrát Sparta v první třetině náskok, v závěru ale nestačila čelit tlaku soupeře. Série pokračuje v sobotu od 17:00 čtvrtým zápasem opět v Brně.

Kometa - Sparta 4:3 v prodloužení. Brno blízko postupu, rozhodl Haščák

iSport.cz

Budějovice si komplikují cestu za ligou, na jaře potřetí ztratily

iSport.cz

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili body i ve třetím jarním utkání, v předehrávce 19. kola druhé ligy doma jen remizovali 1:1 se Sokolovem. Zkomplikovali si tak boj o postup, ze čtvrtého místa ztrácejí na druhý Baník Ostrava tři body a mají o zápas více.

Vicemistr upadá v zoufalství, Rada se v premiéře výhry nedočkal

Sport.cz

Hned tři dny po nástupu do funkce ho čekal první soutěžní zápas. A trenér Petr Rada začal na letenské lavičce další citelnou ztrátou bodů. Fotbalisté pražské Sparty v předehrávce 21. ligového kola jen remizovali 0:0 se Zlínem, přestože Ševci v závěru dohrávali bez vyloučeného Matejova. Letenští však v neplodné přesilovce jen umocnili své zoufalství posledních týdnů.

Инго Экосистема стала победителем национальной премии FinTech Awards Russia

FOTBAL ON-LINE: Sparta hned v úvodu přežila tutovku Zlína

Sport.cz

Fotbalisté pražské Sparty dnes hrají první zápas pod vedením nového trenéra Petra Rady. V předehrávce 21. kola hostí ve 20:15 na domácím trávníku Zlín. Vysílá ČT sport, on-line reportáž přináší Sport.cz.

Hradec Králové vyhrál v Litvínově a otáčí sérii

Sport.cz

Hokejisté Hradce Králové zvítězili ve třetím čtvrtfinále play off extraligy na ledě Litvínova 4:1 a po úvodní porážce otočili stav série na 2:1. Vítězný gól dal v oslabení Richard Jarůšek, další forvard Roman Kukumberg přispěl k úspěchu Východočechů dvěma body za branku a asistenci. Čtvrtý duel je na programu v sobotu opět v Litvínově od 17:30.

Litvínov - Hradec 1:4. Jarůšek dal vítězný gól Mountfieldu v oslabení

iSport.cz

Hokejisté Hradce Králové zvítězili ve třetím čtvrtfinále play off extraligy na ledě Litvínova 4:1 a po úvodní porážce otočili stav série na 2:1. Vítězný gól dal v oslabení Richard Jarůšek, další forvard Roman Kukumberg přispěl k úspěchu Východočechů dvěma body za branku a asistenci. Čtvrtý duel je na programu v sobotu opět v od 17:30.

Válku s fanoušky neustál asistent, v létě uteče do Turecka. Zabalí to v Arsenalu i Wenger?