3. Prémiová zábava pro každého. Takto bude Samsung prezentovat Galaxy S10e  SMARTmania.cz
  4. Samsung si oblíbil žlutou barvu. Nabídne v ní i sluchátka Galaxy Buds  SMARTmania.cz

Hru Podněcování a trest Václav Havel nikdy neplánoval napsat. A vlastně ji ani nenapsal. Vznikla tak, že jeho švagrová Dagmar přímo v soudní síni tajně pořídila zvukový záznam soudního přelíčení a přepsala ho jako divadelní „hru“. Hlavní role hrají Havel a soudkyně Helena Hlavatá. Za autorství téhle hry zaplatil čtyřmi měsíci na Pankráci.

• Pevnost Václavák.

Zázrak: Duch svatý zajistil růst: Iščenko o ratingu Porošenka a fejkové sociologii

Nova Republika

18. 2. 2019     ukraina
Politolog Rostislav Iščenko vyzval k tomu, aby se nedůvěřovalo výsledkům sociologických průzkumů, které se dnes provádějí na Ukrajině v předvečer prezidentských voleb. Upozornil na to 15. února v projektu Ukrajiny.Ru "Iščenko o tom nejdůležitejším". Podle údajů posledního průzkumu, který se uskutečnil 31. ledna - 10. února, je v čele prezidentského ratingu na Ukrajině showman Vladimír Zelenský. 26,9% Ukrajinců je pro něj připraveno hlasovat. Na druhém místě je současná... Читать дальше...

Sparta na Dukle dvakrát doháněla ztrátu. O výhře rozhodl v závěru Tetteh - Aktuálně.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Sparta na Dukle dvakrát doháněla ztrátu. O výhře rozhodl v závěru Tetteh  Aktuálně.cz
  2. Dukla - Sparta 2:3, hosté vedli jen jednou, v závěru rozhodl Tetteh  iDNES.cz
  3. SESTŘIH: Dukla – Sparta 2:3. Letenští museli otáčet, rozhodl Tetteh  iSport.cz
  4. Sparta vydřela na Dukle výhru 3:2 a poskočila na třetí místo  České noviny
  5. Sparta znovu nepřesvědčila, ale má tři body. Bojovnou Duklu srazil Tetteh  ČT sport
  6. Vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Dukla - Sparta 2:3, hosté vedli jen jednou, v závěru rozhodl Tetteh

Fotbal.idnes.cz

Sparťanští fotbalisté dvakrát prohrávali, ale silou vůle zápas na hřišti posledního mužstva ligy otočili. V dohrávce 21. kola zvítězili na Dukle 3:2, když rozhodující gól dal Tetteh devět minut před koncem. Sparta se v tabulce posunula na třetí příčku o skóre před Baník, s nímž hraje příště.

• Dočkal je pro Spartu volný, v Číně podepsal předčasné ukončení smlouvy
  • PONEDĚLNÍK: Lákavý kurz na Plzeň, smlouvu pro Jílka a pořad pro Bosáka
  • Plzeň porazila Slavii a už jí šlape na paty. Читать дальше...

Vítězný Jágrův návrat! Vsetín přehrál Duklu i počtvrté, Přerov krok od postupu

Hokej.cz

Návrat Jaromíra Jágra do zápasového dresu byl vítězný. V Havířově sice nebodoval, jeho tým ale vyhrál 2:0. Vsetín i počtvrté vyzrál na Jihlavu, stejnou bilanci má po pondělí i Prostějov s Třebíčí, zato Motor se natrápil na dva body v Litoměřicích. Poruba přehrála Slavii a zvítězila poprvé po sedmi duelech. Duel dvou posledních celků zvládlo Ústí. Přerov vyhrál ve Frýdku-Místku a od postupu do play off jej dělí jen krůček.

SESTŘIH: Dukla – Sparta 2:3. Letenští museli otáčet, rozhodl Tetteh

iSport.cz

Fotbalisté Sparty v dramatické dohrávce 21. kola první ligy zvítězili na hřišti Dukly 3:2 a poskočili na třetí místo tabulky o skóre před Ostravu. Skóre na Julisce už ve třetí minutě otevřel domácí Branislav Miloševič, chvíli poté vyrovnal Guélor Kanga. V 65. minutě si Dominik Plechatý vstřelil vlastní gól, na který opět brzy odpověděl Ondřej Zahustel. V 83. minutě zápas rozhodl Benjamin Tetteh. Dukla zůstala poslední o skóre za Karvinou.

iSport.cz

Premiér Babiš se k výrokům ministryně Novákové k datům jednoznačně nevyjádřil

Parlamentnilisty.cz

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková (za ANO) má částečně pravdu v tom, že pokud budou Češi využívat data ve větším rozsahu, pro operátory to může být výhodnější, řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Na tiskové konferenci po představení Inovační strategie ČR 2019–2030 v pražském Lichtenštejnském paláci tak reagoval na slova ministryně v nedělním pořadu 168 hodin České televize. Serveru iDNES.cz ale premiér řekl, že výrokům Novákové nerozumí a nesouhlasí s nimi.

Radlická radiála zhorší kolony u Barrandovského mostu, tvrdí studie ČVUT

ECHO24

Zprovoznění Radlické radiály v Praze způsobí výrazné dopravní komplikace v napojení plánované silnice na městský okruh a Barrandovský most. Vyplývá to ze studie zpracované ČVUT, na kterou upozornil spolek Iniciativa za zlepšení Radlické radiály. Studie navrhuje rozšířit napojení radiály na okruh z jednoho pruhu na dva, stavebně upravit Barrandovský most a postavit nový most přes řeku, který by vytvořil nové spojení se Strakonickou v oblasti Velké Chuchle.

СЕНСАЦИОННЫЙ ДОКЛАД ПРО ДЕЛО СКРИПАЛЕЙ, САФРОНОВА, ГОЛУНОВА.

Nasadili sedm hráčů, jen mladíky. Prohráli 0:20 a italský svaz je vyloučil

Bizarní scény se o víkendu odehrály v nižších patrech italského fotbalu. Trápící se Pro Piacenza, poslední mužstvo třetí ligy, se dostalo do povědomí celého světa kvůli debaklu 0:20 s Cuneem. Poražený celek zápas odehrál jen se sedmi hráči narozenými v novém miléniu, jeden z nich zastal zároveň roli trenéra.