2019

Новости за 07.10.2019

Volby v Kosovu vyhrála opozice

Novinky

V kosovských volbách zvítězila opozice. Potvrzují to výsledky voleb po sečtení zhruba tří čtvrtin hlasů. V čele je nacionalistické uskupení Sebeurčení s 25,9 procenta hlasů.

Volby v Kosovu vyhrála opozice - Novinky.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Volby v Kosovu vyhrála opozice  Novinky.cz
  2. V Kosovu začaly předčasné parlamentní volby. O 120 mandátů soupeří 25 politických stran a koalic  iRozhlas.cz
  3. Kosovské parlamentní volby by mohla vyhrát opozice, ukazují první odhady  iRozhlas.cz
  4. Vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Další komplikace pro národní tým, v Turecku se zranil Novák

iDNES.cz

Filip Novák nedohrál kvůli zranění nedělní zápas 7. kola turecké fotbalové ligy mezi Trabzonsporem a Rizesporem. Reprezentační obránce je v nominaci na páteční kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy proti Anglii, nad jeho účastí nyní visí otazník.

Další články k tématu:
  • Gólman Koubek chyboval a pětkrát inkasoval, Brémy uhrály remízu
  • Krejčí dal za Boloňu první gól v sezoně, Juventus porazil Inter
  • Pavelka se v Turecku vážně zranil. V nominaci ho nahradí Kalvach

Vaclík čtyřikrát inkasoval, Sevilla prohrála v Barceloně - Sport.cz

1. Vaclík čtyřikrát inkasoval, Sevilla prohrála v Barceloně  Sport.cz
  2. Brankář Vaclík dostal od Barcelony čtyři góly, Atlético neskórovalo  iDNES.cz
  3. Real přestřílel překvapení z Granady, Atlético jen remizovalo. Vaclík inkasoval na Camp Nou čtyři góly  ČT sport
  4. Vaclík čtyřikrát inkasoval a Sevilla prohrála v Barceloně, Atlético hledá střelce  Aktuálně.cz
  5. Primera Division - Rozdíl v produktivitě na Camp Nou. Sevilla své šance neproměnila, Barca ano  FotbalPortal.cz
  6. Vše... Читать дальше...

Uragán Barcelony! Pálil i Messi, Vaclík schytal od hvězd čtyři góly

iSport.cz

Český brankář Tomáš Vaclík inkasoval v 8. kole španělské fotbalové ligy čtyři góly od obhájce titulu Barcelony a Sevilla prohrála na Camp Nou 0:4. Nejbližší soupeř pražské Slavie v základní skupině Ligy mistrů rozhodl o své výhře v rozmezí osmi minut prvního poločasu.