1. Čeští záchranáři v Turecku vyprostili zatím osm obětí zemětřesení  Novinky.cz
  2. Češka, po které po zemětřesení pátraly úřady v Turecku, je mrtvá  SeznamZprávy.cz
  3. Čeští hasiči v Turecku zatím našli čtyři lidi bez známek života, pracují nepřetržitě, popisuje mluvčí  iROZHLAS
  5. Před zemětřesením a teď. Satelitní snímky dávají možnost pochopit zkázu  SeznamZprávy.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

NHL ONLINE: Vladař chytá v Detroitu, Gudas vs. Hertl. Vrací se Zadina

iSport.cz

Noční hokejový program nabízí sedm zápasů NHL, ve kterých nechybí čeští hokejisté. Gólman Daniel Vladař v brance Calgary nastupuje do utkání na hřišti Detroitu. Do akce se za Red Wings po více jak třech měsících vrací útočník Filip Zadina. Florida Panthers s Radko Gudasem v sestavě hostí San Jose Sharks, za které hraje Tomáš Hertl. Ondřej Palát v dresu New Jersey Devils čelí Krakenovi ze Seattlu. ONLINE přenosy utkání sledujte na iSport.cz.

Ronaldo se v saúdskoarabské lize blýskl čtyřmi góly - EuroFotbal.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Ronaldo se v saúdskoarabské lize blýskl čtyřmi góly  EuroFotbal.cz
  2. Čtyři góly během 40 minut. Ronaldo zazářil v saúdskoarabské lize  Sport.cz
  3. Ronaldova show. Portugalský střelec se v Saudské Arábii blýskl čtyřmi góly  iDNES.cz
  4. Ronaldova SHOW! V Arábii se konečně rozjel, nasázel ČTYŘI góly v utkání  iSport.cz
  5. Čtyři góly za čtyřicet minut. Ronaldo si zastřílel a navíc se blýskl další metou  ČT sport

Brněnská filharmonie zvedla Carnegie Hall ze sedadel. Do New Yorku se vrátila po padesáti letech - ceskatelevize.cz/ct24

1. Brněnská filharmonie zvedla Carnegie Hall ze sedadel. Do New Yorku se vrátila po padesáti letech  ceskatelevize.cz/ct24
  2. Několikaminutový potlesk. Filharmonie Brno zahájila turné v Carnegie Hall - Aktuálně.cz  Bleskově.cz
  3. Orchestr Státní opery vypisuje konkurz na pozici 2. trubka – Opera...  OperaPlus
  4. Brněnská filharmonie sklidila aplaus vestoje ve vyprodané Carnegie Hall - iDNES.cz  iDNES.cz
  5. Filharmonie Brno v New Yorku. Carnegie Hall rozezněl jásot i dlouhý... Читать дальше...

Muzikant Waters v OSN hájil Rusko. Dostal radu. A vzkaz od Kocába

Parlamentnilisty.cz

Bývalý člen rockové skupiny Pink Floyd Roger Waters vystoupil před Radou bezpečnosti OSN, která se zabývala tématem dodávek zbraní na Ukrajinu, a hájil zde některé ruské kroky, ruskou invazi na Ukrajinu označil za vyprovokovanou. Pobouření diplomaté mu pak doporučili, aby se raději věnoval hudbě. Kvůli jeho názorům na válku hudebníkovi zrušili koncerty v Polsku. Exministr Michael Kocáb Watersův projev označil za „naivní a amatérský“, zároveň nechápe, proč se na Radě bezpečnosti OSN dostalo Watersovi prostoru.

České výročí slaví místo Čechů tváře z fotobank, za kampaň dá vláda 9,5 milionu

iDNES.cz

Vláda spustila kampaň na oslavu třiceti let samostatné České republiky. Jenže fotografie a videa maminek s kočárky či seniorů, které k tomu použila, pocházejí z databank. Diváci se s nimi mohli setkat například v zahraničních reklamách na doplňky stravy na nebo pohyb v přírodě. Odborníci by od státu uvítali za 9,5 milionu korun propracovanější prezentaci.

Česko - Švédsko 2:1p. Návrat krále Kováře. Hrdinou byl ovšem Stezka

iSport.cz

PŘÍMO Z MALMÖ | Bylo to jako návrat krále. Jan Kovář dal Švédům první gól, v 61. minutě nahrál v akci tři na jednoho Lukáši Klokovi na vítěznou trefu a hala v Malmö ztichla. Češi po dvou porážkách poprvé v sezoně skalpovali Tre kronor, vyhráli 2:1 v prodloužení. Největším hrdinou utkání byl brankář Aleš Stezka. Z 30 švédských střel nechytil jen jedinou a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.