2018

Новости за 04.02.2018

Sedma utakmica Intera bez pobjede, Crotone odnio bod s Giuseppe Meazze

Vijesti.ba

Inter je prvi zaprijetio u 16. minuti kada je pokušao Matias Vecino. Nerazzurri su došli u prednost u 23. minuti golom Edera, kojem je asistirao Marcelo Brozović. Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja. Poslije 15 minuta igre u drugom dijelu utakmice Andrea Barberis je pogodio za 1:1. U nastavku Eder i Rafinha su imali dobre prilike za Inter, a Marcello Trotta zautf8

Levante produžio agoniju neprepoznatljivog Real Madrida

Vijesti.ba

Kraljevski klub je poveo u 11. minuti kada je nakon kornera Toni Kroosa pogodio Sergio Ramos. U nastavku nije bilo većih uzbuđenja, a onda je u 42. minuti pogodio Boateng za 1:1. U nastavku utakmice nije bilo većih šansi, a u 64. minuti Cristiano Ronaldo je pokušao, no nije bilo promjene rezultata. Dobru priliku imao je i Ramos u 75. minuti. Real je ponovo došao u voutf8

Masovne demonstracije u Atini zbog upotrebe naziva "Makedonija"