2017

Новости за 19.11.2017

Oko na grę: Volodymyr Kostevych

KKS Lech Poznań

W materiach z cyklu „Oko na grę” powstałym jesienią 2015 roku w każdym oficjalnym meczu Lecha Poznań baczniej obserwowany jest przez nas wybrany wcześniej zawodnik Kolejorza. Piłkarz w każdym spotkaniu zostaje poddawany naszej ocenie i analizie w tym często także statystycznej. Najpóźniej kilka godzin po meczu publikowane są wnioski na...

Trenerzy po meczu

Piast Gliwice

Po meczu w Niecieczy, gdzie zostawiliśmy trzy punkty, przede wszystkim chcieliśmy wygrać. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Sam Martin Bukata mógł zdobyć dwie bramki – powiedział po meczu Waldemar Fornalik. Po przerwie już tak nie było… Działo się tak z różnych przyczyn. Zawodnicy wracają po długich przerwach, więc potrzebujemy czasu na ich ponowne […]

Nesta nadal niepokonana. Hat trick Dołęgi

Hokej.net

Nesta Mires Toruń wygrała z niepokonanymi Academy 1928 KTH i tym samym pozostała jedyną drużyną w I lidze, która wygrała swoje wszystkie mecze. Torunianie zdołali strzelić aż 6 bramek, a sami stracili tylko jedną. Rewanż już jutro o godz. 16:30.

Dublet Lewandowskiego. Bayern wygrywa z Augsburg 3:0

ePiłka.pl

Na Allianz Arena w Monachium miejscowa drużyna Bayern Monachium, w którym gra Robert Lewandowski, wygrali pewnie z FC Augsburg 3:0. Mecz odbył się w ramach 12. kolejki niemieckiej Bundesligi.