wPolityce

"Pan Prezydent Majchrowski w końcu dostrzegł problem ”Wesołej”. Szkoda, że dopiero dwa tygodnie przed wyborami" - napisała przewodnicząca komisji ds. Amber Gold.

Liga Mistrzów: Messi goni Ronalda

Sport w INTERIA.PL

Argentyńczyk Lionel Messi strzelił dla Barcelony dwa gole w środowym meczu z Tottenhamem Hotspur (4-2) w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2018/19 i do 15 bramek zmniejszył stratę do Cristiana Ronalda, który jest pod tym względem rekordzistą.

Rtęć, która straszy. Co kryje się w szczepionce na grypę?

Dziennik

Groźne wirusy, które zamiast uodpornić, wpędzą w chorobę? Trująca rtęć, która po wstrzyknięciu gromadzi się w organizmie i niszczy zdrowie? Co tak naprawdę kryje się w popularnych szczepionkach na grypę? Najwyższy czas odkłamać chętnie powtarzane półprawdy i mity.

Liga Mistrzów: Borussia rozbiła Monaco. Kiepski występ Glika

Polsatsport.pl

Borussia Dortmund pokonała na własnym stadionie bezbarwne AS Monaco 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelili Jacub-Bruun Larsen, Paco Alcacer oraz Marco Reus. 90 minut dla swoich drużyn rozegrali Łukasz Piszczek oraz Kamil Glik.

Liga Mistrzów: Insigne bohaterem Napoli! Liverpool ograny w ostatnich minutach sennego meczu - Super Express

Sport – Google News (pl)

Super Express

Przed rywalizacją Napoli z Liverpoolem, można było się spodziewać, że na stadionie San Paolo padnie sporo bramek. Ofensywny styl gry to znak rozpoznawczy obu ekip. Obraz spotkania był zgoła odmienny. Długimi minutami nie działo się nic ciekawego i ...
SSC Napoli - Liverpool FC (relacja na żywo)Onet.pl
Liga Mistrzów. Gol w ostatnich sekundach... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Szlagier nie zawiódł! Świetny mecz i efektowny triumf Barcy

Polsatnews.pl (sport)

W meczu 2. kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów ekipa Tottenhamu przegrała u siebie z FC Barceloną 2:4. Kibice śledzący to spotkanie nie mogli jednak narzekać na brak emocji. Obie drużyny stworzyły znakomite widowisko, które zostało okraszone wieloma sytuacjami podbramkowymi. Dla Kogutów to druga porażka w tej edycji Champions League, podczas gdy Duma Katalonii może pochwalić się kompletem punktów.