2018

Новости за 31.10.2018

Był karny na Kucharczyku? Zmiana decyzji i przepychanki po użyciu VAR-u (WIDEO)

Polsatnews.pl (sport)

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski między Piastem Gliwice a Legią Warszawa nie zostało rozstrzygnięte w regulaminowych 90 minutach. W doliczonym czasie gry działo się niezwykle dużo. Jednym z najważniejszych momentów meczu był rzekomy faul bramkarza Frantiska Placha na szarżującym Michale Kucharczyku. Rzut karny nie został jednak podyktowany po interwencji systemu VAR!

Lewandowski nie był potrzebny. Bayern pokonał czwartoligowca i awansował w Pucharze Niemiec - Przegląd Sportowy

Sport – Google News (pl)

Przegląd Sportowy

Bayern Monachium pokonał na wyjeździe SV Rodinghausen 2:1 i awansował do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Robert Lewandowski całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Bayern Monachium Foto: AFP/East News Bayern Monachium. 0 ‹ wróć.
SV Ruedinghausen - Bayern Monachium 1-2. Bayern nie pozwolił na cudInteria
Rodinghausen - Bayern Monachium. Читать дальше...

W budynku Watykanu znaleziono ludzkie szczątki

Interia.pl

W eksterytorialnym budynku należącym do Watykanu znaleziono ludzkie kości. Trwają badania, by ustalić, czy są to szczątki zaginionej w 1983 r. córki pracownika Stolicy Apostolskiej Emanueli Orlandi - podała we wtorek Ansa. Powadzone są badania laboratoryjne.

Włoskie media: w budynku Watykanu znaleziono ludzkie szczątki

Polsatnews.pl

W eksterytorialnym budynku należącym do Watykanu znaleziono ludzkie kości. Trwają badania, by ustalić, czy są to szczątki zaginionej w 1983 roku córki pracownika Stolicy Apostolskiej Emanueli Orlandi - podała we wtorek włoska agencja Ansa. Powadzone są badania laboratoryjne. Znaleziska dokonano w siedzibie nuncjatury apostolskiej w Rzymie.

Liga Mistrzów FIBA: Wygrana Anwilu Włocławek

Koszykarze Anwilu Włocławek wygrali na wyjeździe z niemieckim zespołem MHP Riesen Ludwigsburg 93:85 (19:28, 25:19, 23:24, 26:14) w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów FIBA. Była tu druga wygrana polskiego zespołu w tych rozgrywkach.

AFC Bournemouth - Norwich City 2-1 w 1/8 finału Pucharu Ligi

Interia.pl

AFC Bournemouth awansował do ćwierćfinału Pucharu Ligi. "Wisienki" na Vitality Stadium wygrały z Norwich City 2-1. Całe spotkanie w ekipie Premier League rozegrał Artur Boruc. Polski bramkarz był kilka razy zmuszony do interwencji.

PL: ZAKSA wciąż niepokonana, niemoc Resovii trwa

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

Za nami już czwarta kolejka PlusLigi. Jedyną niepokonaną w rozgrywkach drużyną pozostaje po niej ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pierwszą porażkę ponieśli siatkarze ONICO Warszawa, a do niespodzianki doszło w Bełchatowie, gdzie PGE Skra musiała uznać wyższość Indykpolu AZS Olsztyn. Z dołka nie może wyjść Asseco Resovia Rzeszów, która przegrała kolejne starcie i zamyka po tej serii spotkań […]

Rodinghausen - Bayern Monachium. Bramki. Składy. Puchar Niemiec - 30 października. Podsumowanie - Sport.pl

Sport.pl

Sport.pl
Drużyna Bayern Monachium pokonała 2:1 zespół Rodinghausen w ramach Pucharu Niemiec. Dla gospodarzy bramkę strzelił Meyer. W drużynie gości na listę strzelców wpisali się Wagner i Mueller. REKLAMA. W ramach Pucharu Niemiec zmierzyły się ze ...
Puchar Niemiec: mocny start i hamowanie. Kłopoty Bayernu z kopciuszkiemWP SportoweFakty
SV Rodinghausen... Читать дальше...

Puchar Niemiec: Męczarnie i awans Bayernu Monachium

Interia.pl

Bayern Monachium zapewnił sobie awans do 1/8 finału Pucharu Niemiec. We wtorek na wyjeździe mistrz Niemiec pokonał 2-1 (2-0) SV Roedinghausen, a Robert Lewandowski całe zawody przesiedział na ławce rezerwowych.

World Cadet Challenge w tenisie stołowym: Kubik w półfinałach debla i miksta

Maciej Kubik awansował do półfinałów gry podwójnej i mieszanej ITTF World Cadet Challenge - nieoficjalnych mistrzostw świata kadetów w tenisie stołowym. Wcześniej w barwach reprezentacji Europy Polak zajął trzecie miejsce w turnieju drużynowym w japońskim mieście Tottori.

Sąd zadecydował: Premier Morawiecki znów musi prostować swoje słowa

NewsWeek.pl

Sąd Apelacyjny w Krakowie przychylił się do zażalenia prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego na wcześniejsze orzeczenie Sądu Okręgowego. Oznacza to, że premier Mateusz Morawiecki w ciągu 48 godzin musi sprostować swoją wypowiedź na temat działań władz Krakowa w sprawie smogu.

​Związkowcy chcą zmiany negocjatora. LOT odmawia

Interia.pl

Związkowcy w PLL LOT przedłużają zawieszenie strajku do środy do godz. 22.30, a zarazem domagają się zmiany negocjatora ze strony zarządu spółki. LOT odmawia i odpowiada, że negocjatorem pozostaje oddelegowany z rady nadzorczej wiceprezes Bartosz Piechota.

LSK: Developres SkyRes Rzeszów – celem miejsce na podium

Miejsce wśród trzech najlepszych drużyn ekstraklasy oraz gra w finale rozgrywek Pucharu Polski to cele siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów w rozpoczynającym się sezonie. W rzeszowskim zespole pojawiło się siedem nowych zawodniczek.

Puchar Niemiec: Czwartoligowiec zaskoczył Bayern! Nerwowa końcówka mistrza Niemiec

Dla Bayernu Monachium starcie w ramach 1/16 finału Pucharu Niemiec z malutkim Rodinghausen miało być spacerkiem. Ciężko było nazwać desygnowany przez Niko Kovaca skład skrajnie rezerwowym, bowiem na ławce rezerwowych z kluczowych graczy mistrza Niemiec zasiedli raptem Joshua Kimmich i Robert Lewandowski. Faworyt wygrał, jednak bardzo skromnie meldując się tym samym w kolejnej rundzie.

Московский аэропорт Домодедово и Всероссийское общество инвалидов заключили соглашение о сотрудничестве

Licencje Sitn 2018-2019

Szkoła narciarska Blues Carv

W dniu wczorajszym dotarły do nas Licencje Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN  uprawniające do Szkolenia Podstawowego oraz Szkolenia Dzieci w sezonie 2018-2019.

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Lech Poznań 1:0 ZDJĘCIA - Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Lech Poznań 1:0 ZDJĘCIA
Na 1/16 finału zakończyła się tegoroczna przygoda Lecha Poznań z Pucharem Polski. Siedmiokrotni mistrzowie Polski w pełni zasłużenie ulegli liderowi Fortuna 1 ligi drużynie Rakowa Częstochowa 0:1, ale w tym przypadku trudno mówić o sensacji.
Raków - Lech 1:0. W Częstochowie feta, piłkarze "Kolejorza" tłumaczyli się przed kibicamirmf24.pl
Ivan Djurdjević chce... Читать дальше...

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Lech Poznań 1:0. ZDJĘCIA - Dziennik Zachodni

Puchar Polski: Raków Częstochowa - Lech Poznań 1:0. ZDJĘCIA
Raków wyeliminował Lecha z Pucharu Polski. Ciemność pod Jasną GórąPolska The Times
Ivan Djurdjević chce nadal pracować... Читать дальше...