2019

Новости за 09.11.2019

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa rozbiła zabrzan

Polsatsport.pl

Dwanaście bramek zdobyli piłkarze Legii w dwóch ostatnich meczach na własnym stadionie. Po zwycięstwie 7:0 z Wisłą Kraków 27 października, w sobotę wygrała z Górnikiem Zabrze 5:1 i wróciła na pierwsze miejsce w tabeli.

Przez bezmyślny atak jest sparaliżowany, bez połowy czaszki. Śmieszny wyrok

Fakt

Steven Augustine (32 l.) miał wspaniałe życie - kochającą rodzinę i pracę, która była jego pasją. Ale zaledwie kilka sekund wystarczyło, by diametralnie odmienić jego życie. Steven został zaatakowany kijem bejsbolowym. Teraz jest całkowicie sparaliżowany, nie ma połowy czaszki i każdego dnia walczy o życie.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 w meczu 15. kolejki Ekstraklasy - Interia

Najważniejsze artykuły – Google News (com)

1. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 w meczu 15. kolejki Ekstraklasy  Interia
  2. PKO Ekstraklasa. Legia - Górnik. Znowu efektowna kanonada przy Łazienkowskiej  WP SportoweFakty
  3. Legia Warszawa - Legia na "piątkę"  Legia.Net
  4. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Torcida dopingowała zabrzan na Łazienkowskiej  Dziennik Zachodni
  5. Legia Warszawa - Górnik Zabrze: wynik meczu  Onet Sport
  6. Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 w meczu 15. kolejki Ekstraklasy

Interia.pl

Legia Warszawa rozbiła 5-1 Górnika Zabrze w szlagierze 15. kolejki Ekstraklasy. W drugiej połowie "Wojskowi" w ciągu czterech minut wpakowali trzy gole i w mgnieniu oka ustalili wynik spotkania. W ten sposób Legia odniosła czwarte zwycięstwo ligowe z rzędu i pozostała liderem rozgrywek. W dwóch ostatnich meczach na Łazienkowskiej legioniści zdobyli 12 goli, a stracili tylko jednego.

PKO Ekstraklasa. Legia - Górnik. Znowu efektowna kanonada przy Łazienkowskiej - WP SportoweFakty

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

2. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5-1 w meczu 15. kolejki Ekstraklasy  Interia
  3. Legia Warszawa - Górnik Zabrze: wynik meczu  Onet Sport
  4. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5:1. Szybkie akcje, szybkie gole NA ŻYWO Górnik wysoko przegrywa w stolicy  Dziennik Zachodni
  5. Legia Warszawa - Legia na "piątkę"  Legia.Net

Krwawa zemsta w Meksyku. Policjant, który aresztował syna El Chapo, został zabity. Padło 150 strzałów - Wiadomosci Gazeta.pl

1. Krwawa zemsta w Meksyku. Policjant, który aresztował syna El Chapo, został zabity. Padło 150 strzałów  Wiadomosci Gazeta.pl
  2. Meksyk: Aresztował syna "El Chapo". Policjant zamordowany - Przestępczość  Rzeczpospolita
  3. Policjant, który zatrzymywał syna El Chapo, postrzelony 150 razy  Wprost.pl
  4. Wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Cztery gole w dziewięć minut! Legia rozbija w lidze kolejnego rywala! - Sport.pl

1. Cztery gole w dziewięć minut! Legia rozbija w lidze kolejnego rywala!  Sport.pl
  4. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5:1. Szybkie akcje, szybkie gole. Legia rozgromiła Górnika  Dziennik Zachodni

Zagrali na piątkę!

Legioniści

Drugi raz z rzędu Legia zachwyciła grą na własnym stadionie. Po okazałym zwycięstwie nad Wisłą Kraków, tym razem srogie lanie na Łazienkowskiej przyjął Górnik, który wyjechał do Zabrza z bagażem pięciu goli. Bramki dla legionistów zdobyli Paweł Wszołek (dwie), Arvydas Novikovas, Paweł Bochniewicz (samobój) oraz Jarosław Niezgoda. Dzięki zwycięstwu 5-1 "Wojskowi" obronili pozycję lidera tabeli.

Познание мышления мозга

LM piłkarzy ręcznych. Vardar - PGE VIVE 28:28

Interia.pl

Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce zremisowali na wyjeździe z Vardarem Skopje 28:28 w siódmej kolejce Ligi Mistrzów. To drugi remis polskiej drużyny w rozgrywkach, która ma też na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Trzaskowski ma dość PiS i buduje „Mały Wyszehrad”. Chce zrobić z Warszawy drugą Bawarię