2019

Новости за 27.11.2019

Liga Mistrzów: Triumf Atalanty

Polsatsport.pl

W spotkaniu najsłabszych drużyn grupy C Atalanta pokonała przed własną publicznością Dinamo Zagrzeb 2:0 i dzięki temu przedłużyła swoje nadzieje na opuszczenie czwartej lokaty w tabeli. Gospodarze wygrali po bramkach Luisa Muriela i Alejandro Gomeza.

Mów do ludzi, Wysoki Sądzie

Rzeczpospolita

Im dłużej sędziowie nie będą potrafili komunikować się ze społeczeństwem, tym bardziej nie będą przez nie rozumiani, a ich słuszne postulaty będą mniej popierane.

Boniek znów najbardziej wpływowym człowiekiem w polskim sporcie

Prezes PZPN Zbigniew Boniek został po raz czwarty uznany najbardziej wpływowym człowiekiem w polskim sporcie. Tuż za nim uplasowali się były skoczek narciarski Adam Małysz i piłkarz Robert Lewandowski. Ranking opracowuje magazyn Forbes i Pentagon Research.

Reuters: Turcja odmawia pomocy NATO dla Polski, bo chce wsparcia w walce z Kurdami - Gazeta Wyborcza

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Reuters: Turcja odmawia pomocy NATO dla Polski, bo chce wsparcia w walce z Kurdami  Gazeta Wyborcza
  2. Turcja blokuje plan pomocy NATO dla Polski i krajów bałtyckich  Onet.pl
  3. ​Reuters: Turcja blokuje plan pomocy NATO dla Polski i krajów bałtyckich  Interia
  4. Turcja blokuje plan NATO dla Polski i krajów bałtyckich. "Wzięli Europę Wschodnią jako zakładnika"  Wiadomosci Gazeta.pl
  5. Reuters: Turcja blokuje plan pomocy NATO dla Polski i krajów bałtyckich  Dziennik.pl
  6. Wszystkie... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Juventus - Atletico Madryt 1-0. Czyste konto Wojciecha Szczęsnego

Interia.pl

W meczu piątej kolejki grupy D Ligi Mistrzów Juventus pokonał Atletico Madryt 1-0. O zwycięstwie drużyny z Turynu przesądziła przepiękna bramka Paulo Dybali, a także dobra postawa Wojciecha Szczęsnego, który zachował czyste konto i zaliczył kilka udanych interwencji. "Stara Dama" jest już pewna pierwszego miejsca w grupie.

Abraham: Podglądam także Lewandowskiego

Chelsea Live

Wraz z Frankiem Lampardem na konferencji przedmeczowej obecny był również Tammy Abraham który twierdzi, że Chelsea musi dać jutro z siebie wszystko, aby marzenie o Lidze Mistrzów trwało nadal.

Wiemy, że mecz na tym stadionie nigdy nie jest łatwy. Kibice będą wspierać swój zespół, a my musimy być razem. Dla nas to jak do tej pory największy mecz w sezonie, mimo to trening był taki sam jak poprzednie, nikt nie zachowywał się inaczej.

Przegraliśmy mecz z Manchesterem City, wszyscy jesteśmy tym rozczarowani... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Real Madryt - Paris Saint-Germain 2-2. Spektakularny zwrot akcji

Interia.pl

W szalonym hicie w Madrycie Real zremisował 2-2 z Paris Saint-Germain w 5. kolejce grupy A Ligi Mistrzów. Jeszcze w 80. minucie „Królewscy” prowadzili dwoma golami, gdy nagle – w ciągu zaledwie dwóch minut, paryżanie zadali dwa ciosy. Emocji nie brakowało także w pierwszej połowie, gdy sędzia „skasował” rzut karny dla PSG i czerwoną kartkę dla Thibauta Courtoisa. Z kolei w ostatnich sekundach wygraną dla madrytczyków mógł wyrwać Gareth Bale, ale z rzutu wolnego trafił w słupek. Real dołączył do... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Koncert Lewandowskiego! W 15 minut strzelił 4 gole [WIDEO] - Dziennik.pl

1. Liga Mistrzów: Koncert Lewandowskiego! W 15 minut strzelił 4 gole [WIDEO]  Dziennik.pl
  2. Liga Mistrzów. Crvena Zvezda Belgrad - Bayern Monachium. Nie drażnić Roberta Lewandowskiego. Cztery gole Polaka!  WP SportoweFakty
  3. Co za występ Roberta Lewandowskiego! [ZAPIS RELACJI] Piłka nożna  Sport.pl
  4. Trener Crvenej Zvezdy: Nie jesteśmy na poziomie wielkich drużyn  Meczyki
  5. Crvena zvezda - Bayern Monachium 0:6. Skrót meczu  polsatsport.pl
  6. Wszystkie materiały w... Читать дальше...

Liga Mistrzów: Bayern gromi! "Czteropak" Lewandowskiego w kwadrans!

We wtorkowym meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów ekipa Bayernu Monachium rozgromiła na wyjeździe Crvenę zvezdę Belgrad aż 6:0 i zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie B. Kolejne kosmiczne spotkanie w tych rozgrywkach zanotował Robert Lewandowski, który w piętnaście minut strzelił cztery gole!

Инновации в логистике: какие технологии изменят логистику в России в ближайшем будущем

Liga Mistrzów: Real zremisował wygrany mecz z PSG

W jednym z największych hitów 5. kolejki Ligi Mistrzów, Real Madryt podejmował na Santiago Bernabeu Paris Saint-Germain. W starciu wielkich gwiazd długo lepsi byli Królewscy, ale w końcówce dali sobie wyrwać trzy punkty rywalom. W starciu potęg padł remis 2:2, a oba zespoły zameldowały się tym samym w 1/8 finału.

"Nie wierzę w uczciwość Putina, on chce nas wszystkich oszukać". Ołeh Sencow w Polsat News

Polsatnews.pl

Bez względu na to, co mówi Putin, on słucha tego co mówi Europa, ponieważ chce wyjść na fajnego gościa, który w środku jest twardym dyktatorem, a na zewnątrz udaje otwartego demokratę. Żeby ten wizerunek podtrzymać, trzeba na niego naciskać i w końcu będzie musiał uwolnić więźniów politycznych - powiedział ukraiński reżyser Ołeh Sencow w rozmowie z korespondentką Polsat News Dorotą Bawołek.