Jednym z bohaterów dzisiejszej Ewangelii jest ojciec cierpiący z powodu choroby, a potem śmierci swojej córki.

Autor najmłodszej Księgi Starego Testamentu już w dwóch pierwszych rozdziałach wraca do początku, do stworzenia świata i przede wszystkim człowieka: „Śmierci Bóg nie uczynił… Do nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka”.

Nie za wiele, nie za mało

Diabeł jest małpą Pana Boga i we wszystkim usiłuje Go naśladować, lecz na odwrót, po swojemu, wypuszczając ze swych rąk karykatury.

Po tym spotkaniu fani mają nerwy w strzępach

Interia.pl

​"To było jedyne w swym rodzaju cierpienie" - tak mecz włoskich piłkarzy z Austrią (2:1) o awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy podsumował po końcowym gwizdku sprawozdawca telewizji RAI. Nie brakuje opinii, że fani "Azzurich" po tym spotkaniu mają nerwy w strzępach.

Euro 2020: Emocje na Wembley. Włosi pokonali w dogrywce Austriaków - RMF 24

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Euro 2020: Emocje na Wembley. Włosi pokonali w dogrywce Austriaków  RMF 24
  2. Rezerwowi uszczęśliwili Włochów w dogrywce. Męczarnie zespołu Manciniego  WP SportoweFakty
  3. Włochy - Austria: Męczarnie Włochów. Rezerwowi uratowali ćwierćfinał. Euro 2020  Onet Sport
  4. Włochy - Austria 2-1 po dogrywce w 1/8 finału Euro 2020. Włochy w ćwierćfinale!  Interia
  5. Włosi ustanowili rekord świata i zakończyli wielką serię  WP SportoweFakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

Euro 2020: Gianluigi Donnarumma poprawił rekord Dino Zoffa

Polsatnews.pl (sport)

Reprezentant Włoch Gianluigi Donnarumma poprawił rekord legendarnego Dino Zoffa i nie puścił bramki w piłkarskiej drużynie narodowej przez 1169 minut. Pokonał go dopiero w dogrywce meczu z Austrią w 1/8 finału mistrzostw Europy Sasa Kalajdzic, ale Italia zwyciężyła 2:1.

FEN 35: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Kolejna gala FEN przeszła do historii. W Ostródzie w walce wieczoru Aleksandr Gorshechnik pokonał Adrian Zielińskiego przez jednogłośną decyzją sędziów. Zwycięstwa na swoich kontach zapisali m.in. Adam Kowalski, Krystian Bielski i Paweł Biernat. Kapitalnie zaprezentował się Patryk Duński, który błyskawicznie znokautował Kamila Łebkowskiego. Sprawdźcie wyniki gali i zobaczcie skróty wszystkich walk FEN 35.

Liga Narodów siatkarzy: Polska - Brazylia. Transmisja i stream online

Polska i Brazylia zagrają w finale Ligi Narodów siatkarzy. Która z dwóch najlepszych reprezentacji na świecie sięgnie po złoty medal prestiżowych rozgrywek? Transmisja i stream online meczu Polska - Brazylia o godz. 14:50 w Polsacie Sport oraz na Ipla.tv i Polsatsport.pl.

Pasjonująca dogrywka i trzy gole na Wembley! Włosi wyszli z opresji po zaskakującym meczu w 1/8 finału Euro - Sport.pl

1. Pasjonująca dogrywka i trzy gole na Wembley! Włosi wyszli z opresji po zaskakującym meczu w 1/8 finału Euro  Sport.pl
  2. Włochy - Austria NA ŻYWO. Kto wygra i powalczy dalej? Wynik i relacja. Euro 2020 - Sport  Onet Sport
  5. Włochy - Austria: Męczarnie Włochów. Rezerwowi uratowali ćwierćfinał. Читать дальше...

Włochy - Austria 2-1 po dogrywce w 1/8 finału Euro 2020. Włochy w ćwierćfinale!

Interia.pl

Niesamowite spotkanie na Wembley w Londynie! Włosi potrzebowali dogrywki, by pokonać Austriaków 2-1 i zapewnić sobie awans do ćwierćfinału. Austriacy postawili rywalom wyjątkowo twarde warunki, do końca walcząc o zwycięstwo. To już 31. mecz z rzędu Włochów bez porażki - tym samym Italia ustanowiła swój nowy rekord.

Футболист Тарасов показал средний палец водителю автобуса в Москве

Rekordy reprezentacji Włoch i Gianluigiego Donnarummy

Interia.pl

Włosi męczyli się z Austrią w 1/8 finału Euro 2020. Ostatecznie reprezentanci Italii wygrali po dogrywce 2-1, w Londynie, przedłużając swoją serię meczów bez porażki do 31, czym pobili 82-letni rekord kadry.

UFC Vegas 30: Wyniki gali

Marcin Prachnio będzie bardzo miło wspominał galę UFC Vegas 30, która odbyła się 26 czerwca. Polak znokautował Isaaca Villanuevę, odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu. Sprawdźcie wyniki UFC Vegas 30.

ME koszykarek: Francja i Serbia zagrają w finale

Interia.pl

​Reprezentacje Francji i Serbii, czyli srebrny i brązowy medalista sprzed dwóch lat, zagrają w niedzielę w Walencji w finale mistrzostw Europy koszykarek. W meczu o trzecie miejsce zmierzą się Białoruś z Belgią.

Euro 2020: Włochy - Austria 2:0. Gol Matteo Pessiny

Późno rozwiązał się worek z bramki dla Italii w starciu z Austrią, ale w myśl powiedzenia - lepiej późno niż wcale. W 105. minucie gola na 2:0 strzelił Matteo Pessina.