Andrij Deszczyca i Natalia Panczenko o Marszu Wdzięczności Ukraińców dla Polaków w Warszawie - TVP Info

1. Andrij Deszczyca i Natalia Panczenko o Marszu Wdzięczności Ukraińców dla Polaków w Warszawie  TVP Info
  2. Marsz Wdzięczności Ukraińców przeszedł ulicami Warszawy. "Dziękujemy Polakom" [ZDJĘCIA]  WP Wiadomości
  4. "Czujemy to od trzech miesięcy do każdej Polki i Polaka". Marsz wdzięczności, tłumy na placu Zamkowym  wiadomosci.gazeta.pl
  5. Warszawa: Traktem Królewskim przeszedł Marsz Wdzięczności... Читать дальше...

Wielki powrót do PKO Ekstraklasy!

SportoweFakty.wp.pl

Dogrywka zakończyła finał baraży o awans do PKO Ekstraklasy. W 90 minutach doszło do zwrotów akcji, drużynom nie udało się utrzymać prowadzenia i zremisowały. Korona strzeliła Chrobremu zwycięskiego gola na 3:2 w 119. minucie.

Korona Kielce ostatnim beniaminkiem

KKS Lech Poznań

...

The post Korona Kielce ostatnim beniaminkiem first appeared on KKSLECH.com - KKS Lech Poznań - Serwis nieoficjalny.

1. liga. Korona Kielce pokonała Chrobrego Głogów i awansowała do Ekstraklasy - TVP SPORT

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. 1. liga. Korona Kielce pokonała Chrobrego Głogów i awansowała do Ekstraklasy  TVP SPORT
  2. Wielkie napięcie. Dogrywka wyłoniła beniaminka PKO Ekstraklasy  Sportowefakty
  3. Kielce dzisiaj nie zasną! Frączczak i Kiełb dali awans Koronie  Weszło
  4. Jest awans - ogromne nerwy w Kielcach. Zdecydował gol w 119. minucie  Interia Sport
  5. Korona Kielce - Chrobry Głogów w Fortuna 1. Lidze. Relacja na żywo  Interia Sport
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

Co za finisz Korony. Po dwóch latach piłkarska ekstraklasa wraca do Kielc!

Gazeta Wyborcza

Gdy już wszyscy czekali na rzuty karne Jakub Łukowski podał w pole karne do Jacka Kiełba, a ten strzelił upragnionego gola dla Korony. W finale baraży o ekstraklasy kielczanie pokonali u siebie po dogrywce Chrobrego Głogów 3:2 i po dwóch latach przerwy wracają do grona najlepszych polskich drużyn.

Gol na wagę gry w Ekstraklasie. 3-2 Korona Kielce - Chrobry Głogów. WIDEO (Polsat Sport)

Interia.pl

Składy spotkania: Korona Kielce: Forenc – Danek, Petrow, Malarczyk, Corral – Szpakowski, Takáč – Podgórski, Frączczak (C), Błanik – Szykawka. Rezerwowi: Zapytowski – Łukowski, Kiełb, Oliveira, Szymusik, Sewerzyński, Zarandia, Górski, Zebić. Trener: Leszek Ojrzyński Chrobry Głogów: Leszczyński – Ilków-Gołąb, Bougaidis, Michalec (C), Ziemann – Kolenc, Mandrysz – Bochnak, Rzuchowski, Piła – Lebedyński. Rezerwowi: Dybowski – Iwanowicz, Michalczyk, Tupaj, Cywka, Pieczarka, Van Der Heijden, Dziąbek, Machaj. Читать дальше...

Legia Warszawa - Korona Kielce w ekstraklasie - Legia.Net

1. Legia Warszawa - Korona Kielce w ekstraklasie  Legia.Net
  3. Ekstraklasa nie dla Chrobrego. Gol na wagę awansu w 119 min!  e-legnickie.pl
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Nowa Skoda Karoq już w Polsce. Cena? Kusi techniką, bagażnikiem i stylem

Dziennik

Skoda Karoq w nowej odsłonie to jeden z najbardziej aerodynamicznych SUV-ów, dlatego sprytnie oszczędza paliwo. Przy tym na co dzień godzi przestrzeń dla rodziny z komfortem na dalekich trasach oraz poręcznością i dobrym prowadzeniem. W Polsce można wybierać z pięciu jednostek napędowych oraz trzech wersji wyposażeniowych.

MŚ w hokeju: Zwycięstwo Finów

Polsatnews.pl (sport)

Hokeiści Finlandii po raz czwarty zostali mistrzami świata. W rozegranym w Tampere meczu finałowym pokonali po dogrywce Kanadyjczyków 4:3. W spotkaniu o trzecie miejsce Czechy wygrały z USA 8:4.