2022

Новости за 31.12.2022

PL: Emocje w Bełchatowie, Stal Nysa od 0:2 do 3:2

Siatka.org (Strefa Siatkówki – Mocny Serwis)

W ostatnim meczu 2022 roku Skra podjęła w Bełchatowie Stal Nysa. W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy prowadzili 2:0 w setach. Trzecia partia była wyrównana, jednak tym razem zwycięsko wyszedł zespół gości, który w drugiej połowie seta pokazał się z bardzo dobrej strony, podopieczni Daniela Plińskiego wygrali także czwartą partię i doprowadzili do tie-breaka. W […]

PlusLiga: Stal Nysa górą w szalonym meczu w Bełchatowie

Polsatnews.pl (sport)

PSG Stal Nysa pokonała na wyjeździe PGE Skrę Bełchatów w meczu 18. kolejki PlusLigi doprowadzając do zwycięstwa w tie-breaku od stanu 0:2. Wyśmienite spotkanie w barwach Stali rozegrał Wassim Ben Tara, który zdobył 35 punktów.

"Debata Dnia". Marian Piłka: Jeżeli zacznie spadać inflacja, PiS będzie miało narzędzie propagandowe

Polsatnews.pl

- Jeżeli zacznie spadać inflacja, PiS będzie miało narzędzie propagandowe, mówiąc, że sytuacja idzie ku lepszemu, więc nie ma sensu zmiany władzy - powiedział Marian Piłka, wiceprezes Prawicy Rzeczpospolitej w programie Debata Dnia, komentując zbliżające się wybory parlamentarne. - W kontekście kampanii 2023 roku to trzeba zakończyć niszczenie państwa - ocenił Ryszard Kalisz, były szef MSWiA.

Kuriozum w meczu Liverpoolu

SportoweFakty.wp.pl

Piłkarski dowcip Wouta Faesa na Anfield. Obrońca Leicester City podarował Liverpoolowi dwa gole samobójcze. Bardzo pomogły one The Reds odnieść zwycięstwo 2:1 w meczu Premier League.

Osoby o takich imionach bywają wredne. Lepiej z nimi nie zadzierać, są też pamiętliwe [31.12.2022]

Gazeta Poznanska

Imiona nadane nam przez przodków niosą ze sobą pewne cechy. Coraz częściej rodzice patrzą nie tylko na to aby imię dobrze brzmiało i im się podobało, ale także na jego znaczenie. Wiadomo, że chcą zapewnić swoim pociechom dobrobyt i szczęście. Wśród tych pozytywnych cech znajdą się oczywiście i takie mniej napawające dumą. Zobaczcie, które osoby według imienia zalicza się do wrednych, bądź złośliwych.

Nie tylko wykrywanie wypadku. iPhone może pomóc też nieco inaczej

Interia.pl

Wielokrotnie słyszeliśmy już o tym, jak przydatna może być funkcja wykrywania wypadku, która zadebiutowała na najnowszych urządzeniach Apple zaprezentowanych w 2022 roku. Nie jest niestety niezawodna — regularnie można także usłyszeć o przypadkach, w których iPhone wykrył wypadek podczas zwykłych czynności, np. na nartach, kiedy to żaden wypadek nie miał faktycznie miejsca. Jak się jednak okazuje, nie tylko wspomniane wykrywanie wypadku może pomóc w sytuacji zagrożenia życia.

Kuriozalne zwycięstwo Liverpoolu. Zdecydowały dwa samobóje. W siedem minut - Sport.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Kuriozalne zwycięstwo Liverpoolu. Zdecydowały dwa samobóje. W siedem minut  Sport.pl
  2. Dwa samobóje jednego piłkarza! Szalone sceny w meczu Liverpoolu z Leicester [WIDEO]  Meczyki.pl
  3. Liverpool FC - Leicester City LIVE. Relacja na żywo. Jaki wynik. Premier League  Przegląd Sportowy Onet
  4. To wyglądało na sabotaż. Kuriozum w meczu Liverpoolu FC  Sportowefakty
  5. Studio przed meczem Liverpool-Leicester  Przegląd Sportowy
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji... Читать дальше...

GKS Tychy z Pucharem Polski. Dziewiąty raz w historii

Hokeiści GKS Tychy po raz dziewiąty w historii wywalczyli Puchar Polski. W rozegranym w Oświęcimiu finale pokonali miejscowy zespół Tauron Re-Plast Unia 3:1 (2:0, 1:0, 0:1).

Dwa samobójcze gole w... 7 minut. Szaleństwo w meczu "The Reds"

Interia.pl

W pierwszej połowie spotkania Liverpool FC z Leicester City doszło do niecodziennego zdarzenia. Gracz "Lisów", Wout Faes dwukrotnie wpakował piłkę do własnej bramki, w dodatku w odstępie zaledwie siedmiu minut. Ostatecznie "The Reds" wygrali spotkanie... 2:1.

Fatalna seria Fabiańskiego trwa! Jego drużyna jest w opałach

Interia.pl

West Ham United przegrał w meczu 18. kolejki Premier League 0:2 z ekipą Brentford. W bramce "Młotów" stanął tradycyjnie Łukasz Fabiański, który kontynuuje tym samym serię meczów bez czystego konta. Tymczasem sytuacja jego drużyny w tabeli jest coraz trudniejsza.

Te znaki zodiaku będą miały wspaniały rok 2023. Wielki horoskop dla każdego znaku zodiaku na nowy rok. Zobacz, co Cię czeka [31.12.22]

Gazeta Krakowska

Te znaki zodiaku przeżyją wspaniały rok. Przed nami otwiera się zupełnie nowy rozdział. Rok 2023 stanowi szansę na świeży start dla wielu z nas. Które znaki zodiaku skorzystają z możliwości, jakie ofiaruje im los? Sprawdź w naszym wielkim horoskopie rocznym, co wydarzy się w 2023 r. Czy możesz liczyć na szczęście w miłości? Czy Twoje życie zawodowe przyniesie Ci satysfakcję? Przekonaj się. Niektóre znaki zodiaku w 2023 r. zrozumieją, czym jest prawdziwy uśmiech losu. Zobacz, jaką lekcję przygotowało dla Ciebie w przyszłym roku przeznaczenie.

Kubacki reaguje na wzburzenie Norwegów. Brutalna opinia. "Nie zasłużyłem"

Sport.pl

- Ja się dopiero od mediów dowiedziałem, że dostałem 19 punktów. Uważam, że na pewno na "dziewiętnastkę" nie zasłużyłem. Rzeczywiście ten odjazd był zepsuty - przyznał Dawid Kubacki w rozmowie z portalem Interia. Chodziło o ocenę od jednego z sędziów za lądowanie w pierwszej serii w Oberstdorfie.

Отрытый конкурс красоты и таланта «Одна на миллион»

USA: 20-metrowa bariera przebiła samochód. Jest nagranie