2024

Новости за 07.04.2024

Wyciekły wieści prosto z domu Lewandowskiego. Kolega się wygadał. "To nie było w porządku"

Sport w INTERIA.PL

Po tygodniach od głośnego spotkania piłkarzy Barcelony w domu Roberta Lewandowskiego można śmiało stwierdzić, że był to punkt zwrotny dla mistrza Hiszpanii. Od tamtej pory Barca nie tylko nie przegrała żadnego z 11 meczów, ale dała kilka "prawdziwych koncertów", jak wygrana na wyjeździe z Atletico 3:0. Joao Felix w ostatnim wywiadzie wrócił wspomnieniami do zebrania w domu polskiego napastnika. Ujawnił, co wywołało poruszenie wśród piłkarzy.

Fińscy skoczkowie znów przypięli biegówki. "To było straszne"

Skijumping.pl

Tradycyjnie już jak co roku kilku fińskich skoczków dało się namówić na występ w mistrzostwach Finlandii w kombinacji norweskiej. Z możliwości startu skorzystali m.in. medaliści piątkowego konkursu, Niko Kytoesaho i Antti Aalto. Po serii skoków zawodników czekał bieg na 10 kilometrów

Rocznica ludobójstwa, które pochłonęło ponad milion ofiar

wPolityce

O skali rzezi świadczy fakt, że w 1993 roku w Rwandzie (która była miejscem tych krwawych wydarzeń) mieszkało 7,9 miliona mieszkańców, zaś w 1995 roku już tylko 5,6 miliona. Oblicza się, że wśród ofiar było aż 300 tysięcy dzieci.

W Polsce przybywa żubrów. Jest ich już trzy tysiące

TVP.INFO

Blisko trzy tysiące żubrów żyje w naszym kraju – wynika z najnowszych danych. To około jedna czwarta osobników żyjących na całym świecie. Populacja tych zwierząt w Polsce z roku na rok rośnie. Najwięcej, bo blisko 800 żubrów, zamieszkuje Puszczę Białowieską.

Matka Anny Przybylskiej ma dość. Stanęła w obronie wnuczki. "Niech dadzą jej spokój" - Plotek.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Matka Anny Przybylskiej ma dość. Stanęła w obronie wnuczki. "Niech dadzą jej spokój"  Plotek.pl
  2. Mama Ani Przybylskiej stanęła w obronie wnuczki. "Dajcie jej spokój"  Pudelek
  3. Matka Anny Przybylskiej staje w obronie Oliwii Bieniuk: dajcie jej spokój!  Plejada.pl
  4. Krystyna Przybylska nie chce o tym więcej słuchać. Zabrała głos w sprawie wnuczki  Pomponik.pl
  5. Oliwia Bieniuk pokazała wiadomość. Chodzi o jej mamę  Party.pl

Ale rakieta! Kapitalny gol Zielińskiego w najbardziej szalonym meczu sezonu [WIDEO]

Sport.pl

Piotr Zieliński zdobył cudowną bramkę w meczu Monza - Napoli. W 61. minucie huknął sprzed pola karnego, a piłka po odbiciu od poprzeczki wpadła do bramki rywali. Pomocnik znacznie przyczynił się do imponującego powrotu swojej drużyny, która jeszcze do przerwy przegrywała na stadionie przeciwników. O wyniku zdecydowało szalone 13 minut drugiej połowy.

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok: NA ŻYWO. Ekstraklasa wynik i relacja LIVE - Przegląd Sportowy - Przegląd Sportowy Onet

1. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok: NA ŻYWO. Ekstraklasa wynik i relacja LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  2. Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok [NA ŻYWO]. Relacja online, mecz PKO BP Ekstraklasy (07.04.2024) | TVP SPORT  TVP SPORT
  3. Legia chce wyrównać rachunki z Jagiellonią. Runjaić: Nie chcemy tracić kontaktu z czołówką  Sportowefakty
  4. Przewidywany skład Jagiellonii na mecz z Legią. Nie ma kartek, nie ma kontuzji. Trzeba wyjść i powalczyć o zwycięstwo... Читать дальше...

Lider I ligi poległ w Katowicach

SportoweFakty.wp.pl

Stadion w Katowicach oszalał, bo grający w osłabieniu GKS pokonał Lechię Gdańsk 1:0 po golu Arkadiusza Jędrycha w doliczonym czasie gry. Gospodarze wygrali siódmy mecz z rzędu, z kolei dla gdańszczan były to pierwsze stracone punkty w 2024 roku.

Uraz Yuriego Ribeiro

Legioniści

W meczu z Jagiellonią w kadrze meczowej Legii Warszawa zabrakło Yuriego Ribeiro. Portugalczyka w ostatniej chwili wyeliminował uraz.

To było istne SZALEŃSTWO przy Bukowej!

GKS Katowice

Spotkanie 26. kolejki między GieKSą, a Lechią było niewątpliwie hitem kolejki. Oba zespoły miały świetne serie zwycięstw i liderowały wiosennej tabeli pierwszej ligi. Od pierwszych minut przy akompaniamencie kapitalnego dopingu katowiczanie ruszyli do ataków. Już w 3. minucie mocno wstrzelona piłka z lewej strony przez Rogale przemknęła przed Sarnavskim, który nie interweniował, ale niestety żaden […]

Noworodek w nowosądeckim oknie życia sióstr felicjanek

wPolityce

"Wyjęłyśmy go z koszyczka w oknie życia, położyłyśmy na przewijaku, żeby sprawdzić, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku. Był zdrowy i zadbany. W tym czasie powiadomiłam służby ratownicze" - powiedziała siostra przełożona Anna Zamojska.

Дистрибьюция Музыки.

Upragniona wygrana Lecha Poznań

W jednym z najciekawszych spotkań 27. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Pogoń Szczecin 1:0. Bohaterem Kolejorza okazał się Mikael Ishak, na którego kibice czekali z ogromną niecierpliwością.

Wielkie przełamanie i powrót na podium w ekstraklasie. Gol w końcówce rozstrzygnął - Sport.pl

1. Wielkie przełamanie i powrót na podium w ekstraklasie. Gol w końcówce rozstrzygnął  Sport.pl
  2. Upragnione zwycięstwo Kolejorza. Mikael Ishak bohaterem  Sportowefakty
  3. Lech Poznań - Pogoń Szczecin: NA ŻYWO. Ekstraklasa wynik i relacja LIVE - Przegląd Sportowy  Przegląd Sportowy Onet
  4. Lech był obijany w hicie Ekstraklasy. Jeden gol rozstrzygnął sprawę  Interia Sport
  5. Rewanż na Pogoni. Lech wciąż jest w grze!  Weszło

Sport.pl

Lech Poznań wykorzystuje wpadkę Rakowa Częstochowa i znów jest na podium Ekstraklasy. Długo wydawało się, że Pogoń Szczecin pokona Lecha po raz trzeci w tym sezonie, ale zespół Jensa Gustaffsona był nieskuteczny. Jedynego gola w hicie strzelił Mikael Ishak, dla którego było to przełamanie po pięciu miesiącach. Gra Lecha w tym spotkaniu pozostawiała jednak wiele do życzenia, a niejednokrotnie drużynę ratował Bartosz Salamon.

Ролан Гаррос

Лекарство против будней: почему предстоящая Олимпиада в Париже будет уникальна для России

«Прохладный старт»: москвичей ждет «невзрачная» погода в первых числах августа

Певец Киркоров снялся в главной роли в фильме "Братья"