27
28 29
30

Новости за 25.06.2022

Kajakář Prskavec vítězí v Tacenu a je v čele průběžného hodnocení Světového poháru

Jiří Prskavec bere zlato na 3. světovém poháru ve vodním slalomu ve slovinském Tacenu a jde do čela průběžného žebříčku celkového hodnocení. Nejlepší z kajakářek dnes byla Barbora Valíková, která skončila 6. Vítěz z Krakova Vít Přindiš skončil na nepopulární 11. pozici a do finále se neprobojoval, celkově je ale 3.

První medaile z Bělehradu, rychlostní kanoisté vybojovali tři bronzy

Čeští rychlostní kanoisté slaví na mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let první medaile. O bronzovou radost z kilometrové trati se postarali kanoista Jiří Minařík, kajakářka Adéla Házová a juniorští deblkajakáři Lukáš Hrábek s Jakubem Niebauerem. Finále evropského šampionátu mají za sebou i další české posádky – čtvrtou nepopulární příčku obsadili deblkanoisté Antonín Hrabal s Jiřím Zalubilem, páté místo bral juniorský kanoista Adam Rudolf.