28 29
30

Новости за 26.06.2022

Junior Rudolf bronzový, ostatní kanoisté na medailové úspěchy nenavázali

I přes mnohočetnou finálovou účast se mladým rychlostním kanoistům na evropském šampionátu v Bělehradu nepodařilo navázat na medailové úspěchy ze včerejška. Výjimkou byl junior Adam Rudolf, který na dvousetmetrové trati dokázal vybojovat bronz. Nejlepším úspěchem závodníků do 23 bylo čtvrté místo – to na pětistovce obsadili deblkanoisté Antonín Hrabal s Jiřím Zalubilem, na stejné pozici skončily deblkanoistky Alžběta Veverková, Martina Malíková a čtvrtou příčku obsadil i mužský čtyřkajak do 23 let. Читать дальше...

Přindiš slaví stříbro v Extreme Kayaku

Na závěr 3. světového poháru ve vodním slalomu v Tacenu slaví kajakář Vít Přindiš stříbro z kontaktního závodu Extreme Kayak. Do finálové čtveřice se probojovala také Tereza Fišerová, skončila ale 4.