25 26 27 28 29 30
31

Новости за 08.07.2023

Sjezdaři zakončili šampionát ve velkém stylu

Veleúspěšný závěr mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve sjezdu na divoké vodě má za sebou domácí tým. V nabité konkurenci obsadili čeští kajakáři Mikuláš Zapletal, Vojtěch Matějíček a Jan Šindelář kompletní medailové pozice, totéž se podařilo juniorským deblířům. Marie Němcová se stala mistryní světa na singlu a vicemistryní na kajaku, František Salaj v Roudnici zkompletoval svou medailovou sbírku, svou první velkou světovou medaili vybojovala Zuzana Dziadková a první stupně vítězů... Читать дальше...

Stříbro a bronz do české sbírky. Úspěch na mistrovství světa do 23 let slaví Řáhová a Galádová

Další dvě medaile, tentokrát v individuálních disciplínách. Na světovém šampionátu juniorů a závodníků do 23 let zasáhli v sobotu do boje o medaile čeští reprezentanti a reprezentantky hned desetkrát a v italském Auronzu se jim opět dařilo. Pro titul vicemistryně si dopádlovala kanoistka Denisa Řáhová, bronz vybojovala kajakářka Barbora Galádová.

Токио (ATP). 1-й круг. Хуркач сыграет с Гироном, Берреттини – с ван де Зандшульпом