25 26 27 28 29 30
31

Новости за 30.07.2023

Zlatý čtyřkajak. Junioři slaví mistrovský titul, Češi vezou celkem pět medailí

Mistrovství Evropy mladých rychlostních kanoistů uzavřela finále na 500 a 200 metrů. Sedmnáct nedělních finálových účastí přetavili čeští reprezentanti ve čtyři cenné kovy. Pro juniorský titul mistrů Evropy si dojel čtyřkajak Hrábek, Souček, Prchlík, Knoška. Dvě bronzové medaile slaví Kamila Šímová – na individuální dvoustovce a na deblové pětistovce s Klárou Studničkovou. Stříbro z Portugalska odváží čtyřkajak závodníků do 23 let Sobíšek, Kulich, Kukačka, Vorel.

Heger ovládl WRR v Praze, bodoval i Rohan, Hradilek a Nesnídalová

Skvělá atmosféra, velmi kvalitní konkurence. Mezinárodní závod ICF World Ranking Race v Praze-Troji vyvrcholil nedělními finálovými souboji, ve kterých se představili olympijští medailisté i talentovaní junioři z Česka a zahraničí. V kategorii kanoistů zvítězil Vojtěch Heger o osm setin před Lukášem Rohanem. V dramatickém finále kajakářů obsadil třetí příčku Vavřinec Hradilek, stejné umístění vybojovala kajakářka Lucie Nesnídalová.

Токио (ATP). 1-й круг. Хуркач сыграет с Гироном, Берреттини – с ван де Зандшульпом