Январь
2024

Новости за 28.01.2024

Prantsusmaa golfar tegi turniirivõiduga ajalugu

Profigolfi organisatsiooni PGA hooaja neljandal võistlusel USA-s San Diegos teenis esikoha Matthieu Pavon. Viimati võidutses prantslasest golfar PGA Touri raames enam kui sada aastat tagasi.

Koorits tegi Lätis ilusa partii, aga Audentes kaotas

Eesti naiste korvpalli meistriliigas peeti lõppeval nädalal neli kohtumist, kus kõigis läks vahe üsna suureks. Võimsa tormihoiatuse andis tabeli teine TSA/Cityteed, kes alistas endast vaid koha võrra madalamal paikneva naiskonna võõrsil 53 punktiga. Üle pika aja oli Lätis võistlustules Audentese Spordigümnaasium, kes pidi aga tunnistama vastaste paremust.

Mistra pidi Balti mere liigas vastaste paremust tunnistama

Laupäeval kohtusid käsipalli naiste Balti mere liigas Arukülas kohalik Mistra ja Soome klubi GrIFK. Tiimid alustasid erinevalt pulgalt, kui põhjanaabrid paiknevad tabelis eesotsas ning eestlannad on sarjas tagumiste hulgas.

Hyundaiga taasliitunud Tänak teenis hooaja avaetapil 15 punkti

Sel nädalavahetusel sai Monte Carlos alguse autoralli MM-sarja hooaeg, mille esimesel etapil näitas võimu belglane Thierry Neuville (Hyundai), kes kogus maksimaalsed 30 punkti. Hyundaiga taasliitunud Ott Tänak teenis laupäeval kümme silma ja lisas pühapäeval veel viis, lõpetades etapi neljanda kohaga.

Aktivistid pildusid Pariisis "Mona Lisat" supiga

Kaks meeleavaldajat pildusid pühapäeval Pariisis Leonardo da Vinci "Mona Lisat" kaitsva kuulikindla klaasi pihta suppi, nõudes sedasi eluõigust tervislikule ja jätkusuutlikule toidule, teatas AFP ajakirjanik.

Julia Rakitina jooksis esimese Eesti naisena 6 tunniga üle 70 kilomeetri

Tartlane Julia Rakitina läbis Tondiraba jäähallis peetud võistlusel 6 tunni jooksus 70,748 kilomeetrit ja ületas esimese Eesti naisjooksjana 70 kilomeetri piiri. Eelmisel aastal oli ta enda nimele võtnud ka 12 tunni ja 24 tunni jooksu Eesti tipptulemuse.

За прошедшую неделю подмосковные росгвардейцы обеспечили безопасность более 200 мероприятий

Levi: laste unelauluga Eesti Laulul osalemine ei tundu võib-olla kõige mõistlikum

Otse Eesti Laulu finaali pääsenud Daniel Levi püüab kohta Eurovisioonile oma lastele kirjutatud unelauluga. Saates "Hommik Anuga" tõdes Levi, et kuigi võib-olla ei tundu kõige parem mõte osaleda võistlusel, kus on vaja kärtsu ja mürtsu, laste unelauluga, on tal süda rahul.

Skiperski: mõistagi oleks hea mängida kodus

Eesti saalijalgpallikoondis sai sel nädalal teada vastased 2026. aasta Euroopa meistrivõistluste eelturniiriks. Kuna ükski neljast riigist ei ole avaldanud soovi turniiri läbiviimiseks, siis võib UEFA turniiri korraldaja määrata loosiga.