Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония
2024

Новости за 09.03.2024

Põlva Serviti võitis Balti liiga põhiturniiri

Põlva Serviti pidas laupäeval käsipalli Balti liigas põhiturniiri viimase kohtumise, alistades 26:23 (13:10) Läti klubi ZRHK Dobele Tenax. Sellega teenis Serviti ühtlasi põhiturniiril esikoha.

Verstappen sai kindla võidu, 18-aastane Bearman debüüdil seitsmes

Saudi Araabias toimunud vormel-1 hooaja teise GP-etapi võitis oodatult Max Verstappen (Red Bull), Ferraris Carlos Sainzi asendanud ja nii kolmandaks noorimaks F1 etapil osalenud sõitjaks saanud Oliver Bearman teenis oma debüüdil seitsmenda koha.

Toila Oru pargis käib sügistormi kahjude koristamine

Ida-Virumaal Toilas Oru pargis tegi eelmisel sügisel suurt kahju torm. Nüüd käivad pargis pärast mitmeid kooskõlastusi ulatuslikud puudekoristustööd.

Bayern lõi liigamängus kaheksa väravat, Kane'ilt kübaratrikk

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas eelmisel nädalal taas punkte loovutanud tiitlikaitsja Müncheni Bayern naasis laupäeval võiduteele stiilselt, kui alistas koduväljakul 8:1 tabeli eelviimase Mainzi.

Armeenia kaalub EL-iga liitumise taotlemist

Armeenia kaalub taotluse esitamist, et saada Euroopa Liidu liikmeks, ütles Armeenia välisminister Ararat Mirzojan Türgi televisioonis.

Noored kunstnikud panid näitusele Valga elanike lood

Kahe noore kunstniku, Hedi Kuhi ja Danel Ülperi looming ja esimene ühine näitus on viinud nad kokku Valga linna. Aga see pole tavaline maaliväljapanek, vaid eesmärk on koguda folkloori ehk inimeste mälestusi ja unistusi, et neid omakorda loomingus kajastada.

HC Everest läks naiste hokifinaali juhtima

Eesti naiste jäähokimeistrivõistluste finaalseeria esimeses kohtumises võitis Kohtla-Järve HC Everest kodujääl 2:0 Tallinna HK Roosa Pantri naiskonda. Tiitli saamiseks on vaja saada kaks võitu.

Роботы-курьеры «Яндекса» будут доставлять заказы в ещё нескольких районах Москвы

Tatar: ligi pooled Eesti päikeseparkidest on rajatud toetusteta

Eesti taastuvenergia arendajate ring on laienenud ja aktiivne ning ligi pooled praegustest päikeseparkidest on rajatud igasuguse toetuseta, ütles ametist lahkuv kliimaministeeriumi energeetika ja maavarade asekantsler Timo Tatar ERR-ile.

Alev Oslo maratoni eel: ägedaid etappe on igal pool, aga see on midagi muud

Oslos Holmenkollenis sõidetakse sel nädalavahetusel murdmaasuusatamise MK-etapi raames 50 km ühisstardist klassikamaratonid. Laupäevasel naiste distatnsil sai esikoha rootslanna Frida Karlsson, pühapäeval tuleb meeste sõidus rajale ka Alvar Johannes Alev.