Май
2017

Новости за 02.05.2017

ON-LINE: Boj o finále Ligy mistrů: Real vede nad Atlétikem, trefil se Ronaldo

Ve fotbalové Lize mistrů se hraje první semifinále. Real Madrid se utkává s Atlétikem, svým starým známým nejen ze španělské nejvyšší soutěže. Dokáže Atlético zaskočit rivala a oplatit mu porážky z finálových duelů z let 2014 a 2016? Nebo se opět bude radovat Real? Sledujte on-line reportáž.

Další články k tématu:
  • Další souboj madridských velkoklubů. Liga mistrů uvidí reprízu finále
  • Šmicer vzpomíná na triumf v Lize mistrů: křik do kamery a obří doutník

Slavia má do rekordu ještě daleko, Sparta neprohrála 33 duelů za sebou

Navzdory slabému výkonu proti Jablonci (1:1) protáhli fotbalisté Slavie ligovou neporazitelnost už na 22 zápasů. To je třetí nejdelší série v historii samostatné ligy. Rekord drží Sparta, která zvládla bez porážky dokonce 33 utkání.

• Slavia - Jablonec 1:1, vlastní gól, pak remízu zachránil Mešanovič

STARLIGA: Nejvíc bodů získal Šural. Překvapili Fulnek a Ekpai

Sparťan Josef Šural byl nejbodovanějším hráčem uplynulého kola ve hře iDNES.cz STARLIGA. Za dva góly proti Příbrami získal patnáct bodů. Z hlediska počtu nominací překvapili Jakub Fulnek z Jihlavy či Moses Ekpai z Liberce.

• STARLIGA: Rajnoch překvapivě věří Karviné, jako kapitána vybral Baroše
  • Slavia už zase nemá titul ve svých rukou. Trumfy drží Plzeň

Mladé Češky vstoupily do mistrovství Evropy porážkou s Francií

České fotbalistky do 17 let prohrály první zápas na domácím mistrovství Evropy s Francií 1:2. Utkání rozhodla dvěma góly Melvine Malardová a svěřenkyně trenéra Karla Rady stihly už jen snížit zásluhou Gabriely Šlajsové.

Takhle přece odejít nemůže. Totti po prohraném derby odmítl, že končí

Je mu čtyřicet let. Smlouva v římském AS, kde hraje celé čtvrtstoletí, mu končí v létě a už teď pro něj chystají nablýskanou kancelář klubového ředitele. Jenže Francesku Tottimu se z trávníků pořád nechce. „Že už nebudu hrát, říkají jiní. Já ne,“ naznačil v neděli, kdy AS po čtyřech a půl letech prohrálo ligové derby s Laziem.