Fotbal.idnes.cz
2017

Новости за 29.09.2017

Schalke po dvou zápasech bodovalo, hrálo nerozhodně s Leverkusenem

Fotbalisté Schalke po dvou porážkách v bundeslize bodovali, ale v předehrávce 7. kola jen remizovali 1:1 s Leverkusenem. Tým z Gelsenkirchenu tak nevyužil možnost posunout se na páté místo tabulky a je sedmý. Bayer je po prvním bodovém zisku ze soupeřových hřišť v sezoně hned za ním osmý.

Teplice - Liberec 2:1, obrat dokonal v závěru krásným volejem Rezek

Tepličtí fotbalisté po 309 minutách dali v lize gól a po třech zápasech vyhráli. V předehrávce 9. kola doma porazili Liberec 2:1. Hosté přitom vedli, za domácí do půle vyrovnal Vaněček a sedm minut před koncem krásným volejem dokonal obrat ve skóre Rezek.

Další články k tématu:
  • Víc osobní statečnosti, nabádá teplický Nečas před soubojem s Libercem

Plzeň může vyrovnat rekord Sparty. Ta chce konečně vyhrát venku

Vyhraje Plzeň i devátý zápas sezony a vyrovná sparťanský rekord? Prohraje Sparta venku i potřetí za sebou, nebo na Dukle potvrdí minulou jasnou výhru nad Teplicemi? Jak bude vypadat Slavia po návratu z pohárového duelu v Kazachstánu? Zmátoří se Baník Ostrava?

• Karvinou musíme porazit, burcuje trenér fotbalistů Slovácka
  • Brnu scházejí Škodovy góly. Potřebuju se rozehrát, doufá
  • Důležitá výhra Plzně i cenný bod Slavie. Читать дальше...

Když fotbalisty masíruje hokejista. Už nemusím brousit brusle, těší Hučka

Fotbalisté Zlína získali pro evropské poháry posilu také na zimním stadionu. Od léta je masíruje hokejový světoběžník Patrik Hučko, který vzal i práci kustoda.

• Dostali jsme tvrdý direkt, ví Páník. Ve hře ale viděl rovněž pozitiva
  • Dostál po prohře Zlína: Bál jsem se, abychom nedostali do poločasu pětku
  • Důležitá výhra Plzně i cenný bod Slavie. Zlín se v Evropě pořád učí
  • Lok. Moskva - Zlín 3:0, v úvodu tvrdá lekce, pak alespoň vyrovnaný boj

Karvinou musíme porazit, burcuje trenér fotbalistů Slovácka

V osmi zápasech sice fotbalisté Slovácka prohráli jen třikrát, z vítězství se ale zároveň radovali pouze jednou. A se sedmi body tak nejsou v úplně komfortní situaci, hůře jsou na tom jen Ostrava a Brno.

• Čekání fotbalistů Slovácka na gól ukončil po sedmi hodinách Zajíc
  • Liberec - Slovácko 1:1, výhru vzal domácím těsně před koncem Zajíc
  • Smutný debut slováckého trenéra Korduly. Bez bodu i bez gólu
  • Stresu rozhodně neubude, tuší Levý po rošádě v realizačním... Читать дальше...

Tančí Labutí jezero a píší knihy. Fotbalisté Östersundu září v pohárech

Jen si to zkuste představit. Vašemu klubu je dvacet let, poprvé v historii postoupil do nejvyšší soutěže... Takže co teď? Jistěže oslavy. Ale kdesi uprostřed Švédska, ve městě Östersund, také kulturní představení: konkrétně tanec hráčů a zaměstnanců klubu na hudbu z Labutího jezera.

• Kadeřábek se trefil za Hoffenheim, Arsenal nastřílel čtyři góly BATE

Brnu scházejí Škodovy góly. Potřebuju se rozehrát, doufá

Zažívá rok, ze kterého by se spousta pracujících lidí dost možná zcvokla. „Prostě to tak vyplynulo, neřeším to,“ mávne rukou Michal Škoda, útočník fotbalového Brna.

• Zpátky v Brně. Představoval jsem si to jinak, říká Michal Škoda o Norsku
  • Kam s Michalem Škodou? Útočník by se měl vrátit do Brna
  • Z kanóna náhradníkem. Snášel jsem to blbě, přiznává Michal Škoda
  • Tady máš kopačky. A hraj. Škodova hektická premiéra dopadla výborně
  • Škoda se dočkal šance v Norsku. Читать дальше...

Výsledky se dostavují. Pařížská fotbalová extáze odpálila kouče Bayernu

Nezastavitelná, krásná a navzdory hvězdným manýrám pekelně rozjetá pařížská mašina. Brazilec Neymar, nejdražší fotbalista historie, sice nepřišel pogratulovat útočnému parťákovi Cavanimu ke gólu, protože se nedávno ve francouzské lize pohádali kvůli penaltě, ale na konci mu ten samý Neymar skočil do náruče. Harmonie! Euforie!