29
30

Новости за 18.11.2017

Výhry v boji o druhé místo: nezaváhaly Slavia, Sigma ani Liberec

Už od pátečního odpoledne, kdy Sparta na Letné porazila Jihlavu, vyhrávají ve 14. kole HET ligy pouze domácí mužstva. V sobotu to byly postupně Brno, Liberec, Olomouc a nejvýrazněji pak Slavia. Co večerní duel Slovácka s Plzní?

Další články k tématu:
  • Vyprosili si Lafatu diváci? Z tribun si radit nenechám, řekl kouč Sparty
  • Gól, páska i stehy na kotníku. Být tak po podzimu druzí, přeje si Kadlec
  • Sparta - Jihlava 1:0, rychlý gól, pak nuda. Vítězové dostihli Slavii

Slovácko - Plzeň 0:0, lídr má soupeři co vracet, chybí mu Krmenčík

Když se plzeňští fotbalisté před osmi dny utkali se Slováckem v Mol Cupu, překvapivě v domácím prostředí podlehli 2:3 po prodloužení. V sobotu večer se týmy potkávají znovu, ve 14. kolo první ligy se hraje tentokrát v Uherském Hradišti. Duel můžete od 20.00 sledovat v on-line reportáži.