27 28 29 30
31

Новости за 23.07.2018

Ostrava - Jablonec 0:0, v dohrávce nechybí Baroš, Jánoš na lavičce

Poslední zápas úvodního kola fotbalové ligy: Baník Ostrava v pondělní dohrávce hostí Jablonec, účastníka základní skupiny Evropské ligy. Duel můžete od 18.00 sledovat v online reportáži.

Další články k tématu:
  • Slavia začala suverénně, Plzeň se Spartou se na tři body nadřely
  • Baníku se vracejí odchovanci. Je to hezké, libuje si trenér Páník

Laštůvka před startem ligy: Minulý půlrok už nechci zažít

Fotbalový brankář Jan Laštůvka doufá, že ostravský Baník dobře načasoval formu na pondělní úvodní ligový duel s Jabloncem. „Všichni jsme trénovali poctivě, nikdo nechce dopustit, abychom se znovu zachraňovali do posledního kola jako minulou sezonu,“ prohlásil zkušený gólman.

• Do Sokolova bychom vzali Modriče. Chceme hrát útočně, hlásí v Baníku
  • Baník v přípravě prvně narazil. Ostuda, byli jsme vyplašení... Читать дальше...

Laštůvka před startem ligy: Minulý půl rok už nechci zažít

Náš mančaft by měl mít velkou sílu, doufá jablonecký trenér Rada

Roli nejlepšího mužstva jarní části minulé sezony 1. ligy a následný senzační zisk bronzu budou fotbalisté FK Jablonec potvrzovat v pondělí v 1. kole nového ročníku nejvyšší soutěže. Účastník základní skupiny Evropské ligy ze severu Čech nastoupí od 18 hodin na stadionu Baníku Ostrava.

• Potvrzeno, Jablonec získal na roční hostování Hovorku ze Sparty
  • Jablonecký kapitán Hübschman se těší na Evropskou ligu a přeje si Arsenal
  • Ostrava podlehla Bielefeldu, Jablonec... Читать дальше...

Liberecký trenér Hornyák šel slavit s hráči, pak ho vykázali na tribunu

Ligová premiéra se mu nakonec povedla. Trenér libereckých fotbalistů Zsolt Hornyák měl z vítězného gólu nad Karvinou v 85. minutě takovou radost, že sprintoval přes celé hřiště, aby mohl slavit s klubkem svých hráčů.