28
29 30 31

Новости за 14.08.2018

Brankář Stejskal trefil prodloužení a zachránil Hradec v poháru

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil do druhého kola po výhře 4:2.

Dynamo - Slavia 1:0 po půli, brzký gól ze standardky, hostům ho neuznali

Fotbalistům Slavie se vzdaluje závěrečné předkolo Ligy mistrů, v tom předposledním prohrávají o poločase s Dynamem Kyjev 0:1 - už v 11. minutě se terfil Verbič. Branku Tecla sudí odvolal kvůli ofsajdu Deliho. České mužstvo potřebuje gól, aby si vynutilo prodloužení.