Ноябрь
2019

Новости за 28.11.2019

Lu-La Park. Strůjci triumfu nad Slavií slyší chválu ze všech stran

Chválí je trenér, spoluhráči, protivníci, novináři i fanoušci. O vítězství fotbalistů Interu Milán v Lize mistrů na Slavii (3:1) se postarali především útočníci Romelu Lukaku a Lautaro Martínez. „Jsem šťastný za oba. Hráli dobře a dali góly, což je pro útočníky zásadní," prohlásil trenér Antonio Conte.

Další články k tématu:
  • Náš nejhorší zápas, řekl Trpišovský. Třetí domácí prohra ho zdrtila
  • Inter je silnější než videorozhodčí, horují italská média
  • Kolář: Není důvod odcházet... Читать дальше...

Pilař byl v Olomouci za kritiku trenéra přeřazen do béčka

Bývalého českého reprezentanta Václava Pilaře potrestalo vedení Olomouce za porušení smlouvy. Sigma to bez bližších informací oznámila na svých internetových stránkách.

• Pod Látalem hrát nechci! Blíží se Pilařův konec v Olomouci?
  • Látal proti deseti slávistům neotevřel vrátka. Pilaře opět nevytáhl
  • Jeho zdraví konečně drží. Budu hrát dlouho, věří olomoucký Pilař

Opavský kouč Balcárek: Tréninky Baníku jsem viděl ze své kanceláře

Bývalý záložník Jiří Balcárek v první fotbalové lize odehrál za Olomouc přes 120 zápasů. Teď má na kontě prvoligový duel i v roli trenéra. Svou premiéru ve Slezském FC zvládl, když Opavští porazili Mladou Boleslav 1:0. V pátek od 18 hodin ho čeká derby s Baníkem v Ostravě.