Ноябрь
2020

Новости за 08.11.2020

Teplice - Liberec 1:2, dvě červené, neproměněná penalta, rozhodl Pešek

Ač oslabení o několik nemocných hráčů, ačkoli dohrávali dvacet minut v deseti, vezou liberečtí fotbalisté z Teplic tří body za vítězství 2:1. Všechny góly padly v první půli, ten rozhodující zaznamenal Pešek. Pak VAR odvolal vlastenec Kačaraby, Řezníček nedal penaltu a červenou v závěru dostal i domácí Vondrášek.

Lille podlehlo Brestu 2:3 a prohrálo první soutěžní duel v sezoně

Fotbalisté Lille prohráli v 10. kole francouzské ligy na hřišti Brestu 2:3. Soupeř pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy utrpěl první soutěžní porážku v sezoně. V Ligue 1 nevyhrál třetí kolo po sobě a v neúplné tabulce ztrácí z druhého místa pět bodů na vedoucí Paris St. Germain.

Slavia - Mladá Boleslav 1:0, domácí brzy vedou po úniku Olayinky

Fotbalisté Slavie hostí v 7. kole nejvyšší soutěže Mladou Boleslav a rádi by navázali na čtvrteční vítězství v Evropské lize nad Nice (3:2). I proto kouč Jindřich Trpišovský téměř nezměnil sestavu. Utkání začíná v 16 hodin a můžete jej sledovat minutu po minutě.

ONLINE: Juventus přišel o výhru i o Ronalda, Atalanta hraje s Interem

Fotbalisté Juventusu na hřišti Lazia Řím ztratili vedení v nastavení a v 7. kole italské ligy jen remizovali 1:1. Přišli navíc o střelce úvodní branky Cristiana Ronalda, jenž střídal kvůli bolavému kotníku. Od 15 hodin se hrají tři zápasy, mimo jiné třeba bitva mezi Atalantou Bergamo a Interem Milán. Sledujte online vývoj skóre.