Fotbal.idnes.cz
Февраль
2021

Новости за 18.02.2021

Schick dal dva góly v Bernu, ale Leverkusen prohrál. United a Tottenham jasně vyhráli

Po Lize mistrů startují vyřazovací boje i ve druhé pohárové soutěži: Evropská liga má ve čtvrtek na programu šestnáct zápasů, některé z nich kvůli koronavirovým opatřením na neutrální půdě. Manchester United vyzve Real Sociedad, Tottenham nastupuje proti Wolfsbergeru a Arsenal narazí na Benfiku Lisabon. Sledujte vývoj skóre.

Čech, jenž poznal Leicester. Schmeichela zaujaly kopačky, přezdívku vymyslel Vardy

Jako jediný Čech zblízka poznal současné hvězdy fotbalového Leicesteru, a tak má před zápasem Slavie v Evropské lize o čem vyprávět. Dvacetiletý Lukáš Hušek strávil v akademii anglického klubu necelé čtyři roky. Vyzkoušel si trénink pod koučem Brendanem Rodgersem, bránil i Jamieho Vardyho a drží palce bývalým parťákům z mládeže, kteří to dotáhli až do Premier League.

Slavia - Leicester, český mistr vstupuje do vyřazovací fáze Evropské ligy

Dlouho očekávaný duel je tu: fotbalisté Slavie se v prvním kole play off Evropské ligy střetnou s Leicesterem. Zápas neporaženého lídra Česka s aktuálně třetím celkem Premier League, který o víkendu porazil Liverpool, odstartuje v 18:55. Sledovat jej můžete v podrobné online reportáži minutu po minutě.

Motivoval mě Mbappého hattrick, řekl Haaland. V Lize mistrů boří rekordy

Když nastoupí k utkání Ligy mistrů, můžete si vsadit, že skóruje. Útočník Erling Haaland se v osmifinále proti Seville prosadil hned dvakrát a zaokrouhlil počet gólů za Dortmund v této soutěži na deset, na což potřeboval pouhých sedm zápasů. Navíc stále platí: proti jakémukoli týmu nastoupí, šoupne balon do brány.