Fotbal.idnes.cz
2021

Новости за 14.03.2021

Schickův gól nezvrátil prohru s nováčkem, Lipsko ztratilo. V akci Kadeřábek

Český fotbalový útočník Patrik Schick se prosadil ve 25. kole německé ligy proti nováčkovi z Bielefeldu. V 85. minutě korigoval na konečných 1:2 z pohledu Leverkusenu. Lipsko remizovalo 1:1 s Frankfurtem a na první Bayern ztrácí čtyři body. Od 18 hodin hraje Pavel Kadeřábek v dresu Hoffenheimu ve Stuttgartu, sledujte vývoj skóre.

Mladá Boleslav - Slavia, v sestavě mistra jsou Hromada, Tecl a Van Buren

Slávističtí fotbalisté na rozdíl od skotských Rangers, se kterými sehráli úvodní osmifinálový duel Evropské ligy, nemají před odvetou volno. V rámci 23. kola Fortuna ligy nastoupí v Mladé Boleslavi. Zápas startuje v 18.30 a sledujeme ho minutu po minutě.

Inter se radoval v Turíně, Jankto byl u prohry. Na řadě je Juventus

Lídr italské fotbalové ligy Inter Milán udolal v 27. kole 2:1 FC Turín. Vítěznou branku vstřelil v 85. minutě Lautaro Martínez. Sampdoria Janov prohrála 1:3 v Boloni. Český záložník Jakub Jankto nastoupil v základní sestavě Sampdorie a odehrál 69 minut, než ho vystřídal Manolo Gabbiadini. Cagliari hostí od 18 hodin Juventus, sledujte vývoj skóre.