Январь
2022

Новости за 22.01.2022

Zvrat v závěru, United přetlačili West Ham. Vítězná série City skončila

Fotbalisté West Hamu s reprezentanty Součkem a Coufalem ve 23. kole anglické Premier League prohráli 0:1 na stadionu Manchesteru United gólem z 93. minuty. Po změně trenéra se nevedlo ani Evertonu. Manchester City po šňůře 12 vítězství v řadě jen remizoval v Southamptonu (1:1), ale soutěž nadále vede o 12 bodů.

ONLINE: Džeko na konci rozhodl, Inter zdolal Benátky. Lazio hraje s Bergamem

Fotbalisté mistrovského Interu Milán ve 23. kole italské Serie A udolali nováčka Benátky 2:1 gólem Edina Džeka z 90. minuty. Neúplnou tabulku vedou o pět bodů před městským rivalem AC, který v nedělním šlágru hostí Juventus Turín. Od 20:45 hraje Lazio Řím s Atalantou Bergamo, sledujte online vývoj skóre.

Sparta zdolala Rostov, Kuchta dal gól Jablonci. Plzeň prohrála s Boleslaví

Fotbalisté Sparty na soustředění ve Španělsku porazili ruský Rostov 2:0 díky gólu Haraslína a vlastenci soupeře. Plzeň v přípravě na jarní část sezony poprvé prohrála, Mladé Boleslavi podlehla 0:1. Svěřenci kouče Jarolíma naopak zůstávají stoprocentní. Zlín i Teplice si připsaly vítězství, Jablonec remizoval s Lokomotivem, v jehož dresu se prosadil Kuchta.