26
27 28 29

Новости за 13.02.2024

Leo, pojeď s námi do Paříže. Argentinský kouč láká Messiho na olympiádu

Když fotbalisté Argentiny do 23 let v závěrečném utkání kvalifikace o postup na letošní olympiádu v Paříži porazili rivala z Brazílie, Lionel Messi na svém instagramovém účtu vyvěsil pozápasovou fotografii svých rozjařených nástupců a dopsal euforické Vamos! „Leo, dveře do týmu máš otevřené,“ odvětil mu trenér Javier Mascherano.

Brankář Vaclík se vrací do Španělska. Albacete se upsal do konce sezony

Fotbalový brankář Tomáš Vaclík přestoupil do Albacete. Čtyřiatřicetiletý člen širšího kádru české reprezentace podepsal s druholigovým španělským klubem coby volný hráč smlouvu do konce sezony poté, co v lednu předčasně skončil v týmu zámořské MLS New England Revolution.

Premiéra a hned proti Spartě. Šílené, řekl karvinský záložník Kačor

Ještě před čtyřmi měsíci Pavel Kačor trénoval v karvinském dorostu a teď v sobotu najednou vyběhl proti fotbalistům Sparty Praha. „Proti takovým jménům jako Krejčí, Kairinen, Kuchta, proti reprezentantům, co budou hrát na Euru. Je to šílené,“ prohlásil sedmnáctiletý Kačor, který je nejmladší hráč na soupiskách prvoligových klubů pro jarní část sezony.

Chelsea v nastavení vybojovala vítězství na hřišti Crystal Palace

Po dvou porážkách slaví Chelsea v anglické Premier League vítězství na hřišti Crystal Palace 3:1 díky dvěma gólům v nastaveném čase. Domácí fotbalisté vedli od 30. minuty zásluhou Lermy, ale hned po přestávce vyrovnal Gallagher, který v Selhurst Parku v předminulé sezoně hostoval. Stejný hráč v závěru vstřelil vítěznou branku. Ve čtvrté minutě nastavení pak přidal ještě třetí gól hostů Fernández.