Hokej.iDnes.cz
2021

Новости за 09.09.2021

Výjimečný večer střelce Černocha. Jsem v šoku, nevěřil čtyřgólové show

Když se všechno sejde, spadne vám do branky téměř všechno. Jiří Černoch předvedl v zahajovacím utkání základní části hokejové extraligy málokdy vídané galapředstavení. Zařídil všechny čtyři góly Karlových Varů, na brněnskou Kometu vyzrál sám. „Ale ráno jsem snídal ovesnou kaši, jako před každým zápasem,“ vyprávěl pro klubový web po vítězství 4:3.

Slušný výkon, ale bez bodu, vzdychl kouč Komety. A dál i bez Muellera

Oproti předpokladům se museli hokejisté Komety Brno obejít i v prvním utkání nového ročníku extraligy bez nejproduktivnějšího hráče loňské sezony Petera Muellera. V úvodu zápasu v Karlových Varech se zdálo, že jim to v ničem nepřekáží, Muellerův stabilní záskok v prvním útoku Luboš Horký je brzy poslal do vedení a Marcel Haščák přidal ve 12. minutě druhý gól, domácí však ještě v první třetině stačili vyrovnat a utkání pak dovedli k výhře 4:3.

Ролан Гаррос

Парижские сюжеты: Медведев играл в кошки-мышки, Котов творил историю, Калинская заставляла нервничать Синнера

ТАСС: летний турпоток иностранцев в Россию возрастёт в три раза

День защиты детей 1 июня: история и традиции праздника в России