Hokej.iDnes.cz
2021

Новости за 20.09.2021

Dvojí náraz Pardubic. Nemůžeme pořád dohánět ztráty, velí Vála

Po dvou odehraných extraligových kolech měli pardubičtí hokejisté na kontě plný počet šesti bodů a předsezonní plány na medaili se ještě umocnily. Každý dostal pocit, že Dynamo skutečně šlape a zamete s kýmkoliv, kdo se mu postaví do cesty. Pak ovšem přišlo domácí zaváhání s pražskou Spartou (2:5) a následovala i porážka 2:3 na ledě brněnské Komety. Po dalších dvou zápasech tedy bodový zisk Pardubic nijak nenabobtnal.

I ve Zlíně rychlý gól. Paradoxně nás zastavil, hodnotí Hradečtí

První gól vstřelili už po 22 vteřinách zápasu, poté na branku soupeře vyslali dalších 46 střel, celkem tedy 47 oproti 22 domácím. Ani to však hokejistům hradeckého Mountfieldu nepřineslo na ledě Zlína, předposledního týmu tabulky, tři body. Byly z toho dva, což na druhé straně není tak málo, navíc po výhře 3:2 po samostatných nájezdech si do tabulky připsali třetí vítězství za sebou.

Pátý zásah. Hokejový matador Krejčí přináší Olomouci čirou radost

Plecharéna zůstává nedobyta. Olomoučtí hokejisté i ve třetím domácím zápase vyhráli a z možných devíti bodů jich na svém ledě brali sedm. V neděli jim k tomu pomohla další výhra po prodloužení. Karlovy Vary přehráli 3:2. Pátý gól ve čtvrtém utkání vstřelil hvězdný centr kohoutů David Krejčí.

Hokejisté Třebíče zůstávají stoprocentní, přehráli i Frýdek-Místek

Tři zápasy, tři vítězství. Hokejisté Horácké Slavie Třebíč zahájili nový ročník první ligy ve velkém stylu. Tým kouče Kamila Pokorného je v sedmnáctičlenné prvoligové soutěži společně s pražskou Slavií jedním ze dvou celků, který dosud neztratil ani bod.

Myslím, že rodiče byli spokojení aneb Jak se na Spartě předvedli švédští bratři

Až prodloužení rozseklo napínavý extraligový duel Sparty s Plzní a šťastnější byli nakonec Pražané po výhře 4:3. Zápas svými góly orámovali dva švédští hokejisté. Ten v dresu Západočechů skóre otevřel, druhý v rudém ho uzavřel. A co mají tihle Švédové ještě společné? Oba pod svými čísly ukazují jmenovku Thorell a oba pochází z Karlstadu. Jsou totiž sourozenci.

Блинкова вылетела с турнира WTA в Хертогенбосхе

Он за все ответит: мать извинилась за сына, который на Maserati снес детей на остановке под Можайском