2017

Новости за 19.10.2017

Zápas Zlína komplikuje mlha. S Kodaní zatím hraje nerozhodně!

Mediafax

Skóre se měnilo v 11. minutě, kdy se mohl radovat Zlín se svého vůbec prvního gólu v Evropské lize. Jeho autorem byl Dame Diop, jenž usměrnil míč po křížné přihrávce Holzera do brány. Radost zlínského týmu trvala jen osm minut. Zkazil ji Peter Ankersen, který využil nedůslednosti domácí obrany a vyrovnal na 1:1. Další průběh utkání můžete sledovat živě na stanici Nova Sport 1.

Odehrál Jágr mezi muži nejvíce zápasů ze všech? Velké srovnání!

Mediafax

Pojďme se chvilku věnovat hokejové matematice. Počítat nic nemusíme, jde nám totiž už jen o srovnání konečných čísel. Nejvíce zápasů (v základní části) v roce se hraje v NHL a to 82. Když vezmeme v potaz top deset hráčů, kteří v NHL odehráli nejvíce zápasů a přičteme jim i další odehraná utkání mimo nejprestižnější hokejovou soutěž světa (pouze v seniorských soutěžích), vyjde nám, kdo toho v kariéře odehrál vůbec nejvíc. Souhrnný přehled najdete na poslední stránce tohoto článku.