Čeští sportovci připravují Vánoce: Kdo má nejhezčí stromeček? Foto!

Mediafax

Simona Baumrtová

Česká plavkyně poslala svým fanouškům pozdrav od bazénu ve slušivé Santa čepici. „Merry Christmas and very happy new year,“ popřála na sociální síti.

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková už má na Vánoce všechno připraveno. Přípravy musela stihnout ještě před odletem do Thajska, kde hraje exhibiční zápasy. Читать дальше...

Detroit se pomalu zvedá. Vystaví mu stopku Pastrňákův Boston?

Mediafax

Bruins vyhráli třikrát v řadě a aktuálně jsou sedmí ve Východní konferenci. Jejich stále nejproduktivnějším hráčem je David Pastrňák s bilancí 15+16. Ten nebude chybět ani v dnešním utkání s Detroitem. Jeho krajan David Krejčí však nenastoupí, stále ho do zápasového tempa totiž nepustí blíže nespecifikované zranění v horní části těla.

Násilnosti v Přerově: Chuligáni chtěli na střídačku, přerušovalo se

Mediafax

Přerov nastoupil ve speciálních růžových dresech v rámci projektu SRDCE ZUBRA, který má podpořit boj proti rakovině prsu. Na stadionu vládla předvánoční atmosféra, ale všechno se změnilo ke konci druhé třetiny. To skupina domácích příznivců neunesla vedoucí branku karlovarské Energie. Na led začaly z tribun padat kelímky a odpadky a někteří výtečníci se dokonce vrhli ke střídačce hostů.

Ve Zlíně ho nechtěli, teď ale český brankář míří do Premier League!

Mediafax

Patřil pražské Spartě, která mu však nikdy nedala pořádnou šanci. A díru do světa neudělal ani ve Zlíně, kde to dotáhl jen na brankáře číslo dvě. Proto talentovaný Tomáš Holý zamířil v lednu 2017 do třetiligového anglického Gillinghamu a tam nevídaně pookřál.

Stal se jedním z nejlépe hodnocených brankářů v soutěži a svými výkony si řekl o pozornost mnoha větších klubů, dokoncě i těch ze samotné Premier League. Podle britského deníku Daily Mail o něj stojí Crystal Palace, aktuálně 14. Читать дальше...

Эксперт Президентской академии в Санкт-Петербурге о ключевой роли МСП в экономике страны

Čech v přestřelce třikrát inkasoval, na 200. nulu si musí ještě počkat

Mediafax

Už jen jedno čisté konto dělí Čecha od rekodní 200. nuly v nejvyšší anglické soutěži. Na významné jubileum mohl dosáhnout v pátek vecčer proti Liverpoolu, jenže nebylo mu přáno. Utkání totiž nabídlo gólové hody!

Po trefách Philippa Coutinhovi s Muhammadem Salahem vedli hosté už 2:0, domácí ale v rozmezí tří minut duel otočili. Ani oni svůj náskok ale neudrželi, když  v 72. minutě rozhodl o remíze povedenou střelou Firmino.