2017

Новости за 26.12.2017

Vynikající vstup české dvacítky do MS: Mladíci porazili Rusko 5:4!

Mediafax

Češi začali výborně. Do vedení je poslal hvězdný Martin Nečas, který se prosadil z přesilovky. Jenže o necelou minutu později vyrovnal Polodyan. Svěřenci Filipa Pešana šli do vedení znovu v 8. minutě. Ostap Safin trefil kotouč před brankovištěm ze vzduchu a bylo to 2:1. V desáté minutě poslal zápas zase na začátek Marsel Sholokhov, který zůstal nepokrytý před bránou Kořenáře a vyrovnal na 2:2.

Šílenec, co chtěl zmlátit všechny soupeře: Zrušili mu doživotní trest

Mediafax

Čínský Kunlun Red Star se loni chystal na svou historicky první sezonu a před vstupem do KHL sbíral zkušenosti v přípravných zápasech. V těch se mimo jiné utkal s kazašskou Astanou. Ta měla ve svých řadách mladého drsňáka Damira Ryspajeva. Během toho srpnového klání mu ale úplně přeskočilo, popadl ho amok a on začal mlátit všechny soupeře, kteří mu přišli pod ruce.

Московский аэропорт Домодедово и Всероссийское общество инвалидов заключили соглашение о сотрудничестве

Krvavý rok 2017 v Česku: Rodinné tragédie i smrt kvůli pár stovkám