Polsatsport.pl
2019

Новости за 24.04.2019

Lazio w finale Pucharu Włoch! Piątek bez sytuacji bramkowych

AC Milan przegrał na własnym stadionie z Lazio 0:1 w rewanżowym meczu 1/2 finału Pucharu Włoch. Dzięki temu rzymianie awansowali do decydującego spotkania tych rozgrywek. Krzysztof Piątek rozegrał pełne 90 minut, ale nawet przez chwilę nie miał okazji, by zostać bohaterem.

Blamaż Arsenalu do przerwy. Beniaminek znowu zbyt mocny dla potentata

Piłkarze Arsenalu walczą o najlepszą czwórkę na koniec sezonu Premier League, choć wyniki nie do końca o tym świadczą. Kanonierzy po pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Wolves przegrywali już 0:3! Ostatecznie skończyło się zwycięstwem beniaminka 3:1.

Fortuna 1 Liga: Skróty 30. kolejki

W środę 24 kwietnia odbyła się już 30. kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Najważniejszym wydarzeniem było zwycięstwo Rakowa Częstochowa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0, które zapewniło czerwono-niebieskim awans do Lotto Ekstraklasy po 21 latach przerwy. Powrotu do elity nie mogą być wciąż pewni piłkarze ŁKS-u Łódź, którzy stracili punkty w Suwałkach.

Wygrana Atletico Madryt. Barcelona jeszcze nie jest pewna tytułu

Piłkarze wicelidera Atletico Madryt pokonali u siebie Valencię 3:2 w jednym ze środowych meczów 34. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Ten wynik oznacza, że prowadząca w tabeli Barcelona jeszcze nie zapewniła sobie tytułu.

Litwa gładko pokonała Polskę w towarzyskim meczu hokeistów

Hokejowa reprezentacja Polski przegrała z Litwą 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) w towarzyskim meczu rozegranym w środę w Elektrenach koło Wilna. Był to ostatni test Polaków przed rozpoczynającymi się w niedzielę w Tallinnie mistrzostwami świata Dywizji 1B.

Profesor Łukasik oszukał potrójny blok (WIDEO)

Piotr Łukasik wyrósł na lidera ONICO Warszawa w meczu półfinałowym PlusLigi z Jastrzębskim Węglem. Oprócz potężnych ataków, do których przyzwyczaił rywali i kibiców zaprezentował techniczne zagranie, które zaskoczyło broniących jastrzębian.

Szał, dziki szał... Radość Rakowa po wywalczeniu awansu

7625 dni temu piłkarze Rakowa Częstochowa rozegrali ostatni mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Po 21 latach przerwy czerwono-niebiescy znów będą mogli zagrać w elicie. Nie może zatem dziwić wielka euforia po ostatnim gwizdku sędziego.

Petrasek: Cel został zrealizowany. Brakuje mi słów

- Awansujemy na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Bardzo się z tego cieszymy, cel został osiągnięty. Chyba za chwilę będzie mi brakowało słów - powiedział Tomas Petrasek, który z Rakowem Częstochowa wywalczył awans do Lotto Ekstraklasy.

Prezes Aluronu po porażce z ZAKSĄ: Nie czujemy niedosytu

Siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie po środowej porażce 1:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle zagrają o brąz. - Nie czujemy niedosytu. Nawet, gdybyśmy nie awansowali do półfinału, fetowalibyśmy udział w play off – powiedział prezes Aluronu Kryspin Baran.

Anwil Włocławek stracił Sobina do końca sezonu

Chorwacki środkowy mistrza Polski Anwilu Włocławek Josip Sobin nie zagra do końca sezonu. Powodem jest poważna kontuzja kolana doznana w sobotnim meczu z TVB Start Lublin. - Przerwa potrwa przynajmniej sześć tygodni. Co to oznacza, nie musimy mówić - głosi oświadczenie klubu.

Rejno: Popełniliśmy dużo głupich błędów

- Popełniliśmy bardzo dużo błędów. Takich po prostu głupich. Oni zrobili tych błędów w końcówce mniej i to oni wygrali - powiedział siatkarz Aluron Virtu Warty Zawiercie Krzysztof Rejno po środowej porażce z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 1:3, oznaczającej, że jego drużyna zagra o brązowy medal.

Deroo: Wolałbym zagrać z Jastrzębskim Węglem, bo... mamy tam bliżej

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała w czterech setach Aluron Virtu Wartę Zawiercie i awansowała do finału PlusLigi. Drugiego finalistę wyłoni zwycięzca pary Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel. Sam Deroo, siatkarz ZAKSY, zdradził, z kim chciałby się zmierzyć.

Papszun: To uczucie, którego nie można opisać

Piłkarze Rakowa Częstochowa po 21 latach przerwy wywalczyli awans do Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Marka Papszuna pokonali w środę Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 i po końcowym gwizdku mogli z kibicami świętować sukces. Szkoleniowiec RKS-u przyznał, że jest to dla niego wyjątkowy moment.

UFC. Błachowicz wypadł z klatki przed walką z Rockholdem!

Jan Błachowicz (23-8, 5 KO, 9 SUB) już 6 lipca stanie przed szansą powrotu na zwycięską ścieżkę. Na gali UFC 239 zmierzy się z byłym mistrzem Lukiem Rockholdem (16-4, 6 KO, 8 SUB). Nie dziwi więc fakt, że Polak trenuje bardzo ciężko. Przekonaliśmy się o tym w środę.

Собянин: Уникальные сервисы в центре "Профессии будущего" упрощают поиск работы

Rzeźniczak pochwalił się zdjęciem z Kubicą

W niedzielę po raz czwarty w historii odbędzie się wyścig Formuły 1 na ulicznym torze w Baku. W Azerbejdżanie zobaczymy m.in. Roberta Kubicę, który w wolnej chwili zapozował do zdjęcia z piłkarzem Karabachu Agdam, Jakubem Rzeźniczakiem.

ZAKSA w finale PlusLigi! Jurajscy Rycerze polegli w Kędzierzynie-Koźlu

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała 3:1 (25:22, 21:25, 25:17, 25:22) w trzecim meczu półfinałowej rywalizacji z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie i awansowała do finału PlusLigi. Podopieczni trenera Andrei Gardiniego zmierzą się w nim ze zwycięzcą z pary ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel.

Szymajda: Wjadę w rywala, jak Kapitan Ameryka w Zimowego Żołnierza

- Jestem fanem komiksów Marvela, ale też mang i przebranie się za jednego z bohaterów uważam za rodzaj zabawy - powiedział Hubert Szymajda (8-2, 1 KO, 4 SUB) przed galą KSW 48. Zawodnik, który na media treningu wystąpił w masce jednego z bohaterów popularnej serii komiksów, powiedział również, że wjedzie w swojego rywala, niczym Kapitan Ameryka w Zimowego Żołnierza.

Premier League: Manchester United - Manchester City. Relacja i wynik na żywo

To może być najważniejszy mecz tego sezonu Premier League. Będący w kryzysie Manchester United podejmie rywala zza miedzy, ekipę City. Każdy inny rezultat niż zwycięstwo The Citizens będzie rozpatrywany w kategoriach niespodzianki. O zarówno remis, jak i porażkę piłkarzy Pepa Guardioli modlą się w Liverpoolu, który na obecną chwilę jest liderem w tabeli. Relacja i wynik na żywo z meczu Manchester United - Manchester City na Polsatsport.pl.