28
29 30

Новости за 18.04.2024

Jäähoki: Eesti U18 noortekoondis avas I divisjoni MM-il võiduarve

Eesti U18 noortekoondis avas I divisjoni MM-il võiduarve, kui alistas Prantsusmaa tulemusega 4:3. PILDID. Mängu seitsmendal minutil viis Artjom Masljonov Eesti juhtima 1:0, Prantsusmaa viigistas seisu kui mängitud oli 10.03. Kuus minutit hiljem tabasid väravat taas prantslased ja läksid mängu juhtima 2:1. Kümme sekundit enne esimese kolmandiku lõppu viigistas seisu Maksim Burkovi ja Nikita Antonovi […]

5. mail kohtuvad Tallinna derbi 100. juubelimängus FC Flora ja FCI Levadia

Pühapäeval, 5. mail kell 14:30 kohtuvad A. Le Coq Arenal Premium Liiga ajaloos 100. korda pealinna põlised rivaalid FC Flora ja FCI Levadia. Sajas juubeliderbi on heategevusliku suunitlusega, nimelt kingib FC Flora igalt ostetud piletit ühe euro Vähiravifondi Kingitud Elu toetuseks. FC Flora koostööpartner Optibet lisab omalt poolt veel ühe euro, seega toetab iga pileti […]