25 26 27
28
29 30

Новости за 29.04.2024

Optibet Rahvaliiga Ida regiooni meistriks tuli finaalis Lüganuse tiimi alistanud Haljala NGU

Optibet Rahvaliiga Ida regiooni finaalis kohtusid põhihooaja järel play-off’is esimese paigutuse saanud Lüganuse ning teise asetusega Haljala NGU meeskonnad. Veel pisut üle minuti enne mängu lõppu oli Haljala meeskond taga 65:66, kuid suutis 8:2 lõpuspurdi toel saavutada võidu tulemusega 73:68 (15:7, 15:12, 13:22, 30:27). Vennad Sillamaad kandsid võitjate poolel liidrirolli, kui Eerik kogus 23 punkti ja […]

Pääsukesed pidid MM-il teises mängus tunnistama Leedu 6:1 paremust

Eesti koondise jaoks ei alanud eilne kohtumine eriti hästi. Kui mängitud oli vaid 39 sekundit viis võõrustajad ette Mark Kaleinikovas. Viis minutit hiljem viigistas Morten Jürgens arvulise ülekaalu. Leedu mängijad Paulius Gintautase ja Povilas Verenise viskasid vaid mõne minutiga kaks väravat tagasi ja esimesele vaheajale läks Leedu eduseisus 3:1. Teisel kolmandikul kasvatas Leedu Mark Kaleinikovase […]